Fox Tv Moderatörü İsmail Küçükkaya, Binali Yıldırım’a Hakkını Helal Etmedi

Tekrarlanan İstanbul Büyük  Şehir Belediye seçimleri sonuçlandı ve Ekrem İmamoğlu 2. defa bu sefer yaklaşık 800.000 Farkla rakibi binali yıldırım karşısında büyük bir üstünlük sağlayarak İstanbul’un yeni belediye başkanı oldu.

Reklam

 

Binali Yıldırım Sandıkta Helallik istedi

Seçim sırasında sandık başına giden Binali Yıldırım seçim sürecinde kalbini kırdıklarından helallik istedi.

Seçim sürecinde bir çok farklı söylem itham oldu. Bunlar arasında rakibi Ekrem İmamoğlu Hakkında bir çok farklı söylemde bulunan Cumhur ittifakı adayları ve Cumhur ittifakına yakın basın kuruluşları aynı zamanda demokratik yayın yapma çabasında olan kanallara ve açık oturum moderatörlüğünü yapan İsmail Küçükkaya hakkında da bir çok saldırıda bulundu.

Ekrem İmamoğlu Hakkını Helal ettiğini basın karşısında söyledi.

 

İsmail Küçükkaya Hakkını Helal Etmedi

ismail-kucukkaya-binali-yildirima-hakkini-helal-etmedi-2

Fox Tv de çalar saat adında televizyon programı Sunucusu  olan İsmail Küçük kaya sosyal medyadan gelen Siz hakkınızı helal ediyormusunuz sorusuna çarpıcı bir cevap verdi.

Soru Karşısında sözlerini dikkatle seçmeye gayret eden İsmail Küçükkaya : Bir çok kişiye helallik veriğini Fakat son yaşananlardan sadece kendisinin etkilenmediğini ve yaşanan her şeyden Başta annesi olmak üzere bir çok yakınının etkilendiğini belirtti.

Eğer tek başına etkilenmiş olsa Hakkını  Helal edeceğin fakat yanlız olmadığını belirten İsmail Küçükkaya, Binali Yıldırım’ın yaşananları bildiğini veya yakınındakiler tarafından yanlış yönlendirilerek aldığı talimatlar ile hatalı davrandığını belirtti ve kendisine hakkını helal etmediğini Binali Yıldırımı Allah’a havale ettiğini açıkladı.

Mutlu günler

 

 

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.