IRMAK ÜNAL ALKOLÜ FAZLA KAÇIRINCA ÇÖP KAMYONUNA DÜŞTÜ 

Duayen oyuncu ve seslendirme sanatçısı Cihan Ünal’ın kızları Irmak Ünal ve Yağmur Ünal kardeşler dün gece eğlenmek için gittikleri mekan çıkışında kaza yaşadı. Gece güzel başlamıştı . TV8 de yayınlanan Acun Ilıcalının yapımcılığını üstlendirği  Survivor adlı televizyon yarışması ile adını Türkiye’ye duyuran Lucca da sahne alan Anıl Tetik’i dinlemeye giden kardeşler eğlenceli geçen gecenin ardından mekan çıkışında tatsız bir olay yaşadı…

 

Irmak Ünal Çöp Kamyonuna Düştü…

irmak-unal-alkolu-fazla-kacirinca-yurumesine-ablasi-yagmur-unal-yardim-etti

Gece Irmak Ünal’ın  geçtiğimiz günlerde ilişki yaşamaya başladığı sevgilisi Kasım Garipoğlu ile Ablası Yağmur Ünal’ı tanıştırmak  için gittikleri  Lucca da adlı eğlence mekanında başladı. Mekanda eğlenen Ünal Kardeşler ve Kasım Garipoğlu gecenin bitmesi ile birlikte mekandan çıktılar….

 

Magazin Habercilerine görüntülenmemek için ayrı yöne gittiler

Kapıda magazin habercilerini gören Irmak Ünal ile ablası Yağmur Ünal , Kasım Garipoğlundan ayrılarak farklı yönlere doğru gittiler. Fazla alkollü olduğu görünen Irmak Ünal mekandan uzaklaşırken takılarak hoş olmayan bir kaza geçirdi. ..

 

 

Irmak Çöp kamyonunun içine  doğru düştü
irmak-unal-alkolu-fazla-kacirinca-cop-kamyonuna-dustu

Aldığı alkol nedeniyle ayakta durmakta dengede zorlanan yürümekre zorlandığı görülen Irmak’ın yürümesine ablası Yağmur yardım ediyordu. Bu sırada ayağı takılan Irmak Ünal,  mekanın yan tarafında kaldırıma yakın duran Çöp kamyonunun içerisine doğru düştü…

 

Çevredekilerin yardımı ile zor kalktı

irmak-unal-alkolu-fazla-kacirinca-cevredekilerin-yardimi-ile-zor-kalkti

Yürürken dengesini bulmakta zorlanan Irmak Ünala cihan Ünalın , ünlü sinema oyuncusu Türkan Şoray’dan olan Büyük kızı Yağmur Ünal  yardımcı oluyordu ve Irmak In düşmesinin ardından çevredeki insanlar ve belediye işçileri ile birlikte yardımcı olan yine o oldu.

Zorlukla ayağa kaldırılan Irmak Ünal Ablası ile birlikte araca binerek mekandan uzklaştı. 

Irmak Ünala geçmiş olsun diyoruz. 

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Mutlu günler

 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.