Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > İlişki > Abla Köşesi > İLİŞKİYİ BİTİREN 7 DAVRANIŞ

İLİŞKİYİ BİTİREN 7 DAVRANIŞ

İLİŞKİYİ BİTİREN 7 DAVRANIŞ

Her insan mutluluk içerisinde ve güzel bir gelecek planlayarak ilişkiye başlar. Fakat zaman içerisinde yaşamın normal standartlarına yaklaşıldığında ilişkiler bir çok sebepten dolayı yıpranıp eskiyebilir ve o ilk günkü heyecanlar yok olabilir.

İlişkiler pek çok sebepten dolayı yıpranabilir ama ilişkide yıpranmaya neden olan şeyler genelde ilişki dışında yer olan olaylar değil kişilerin bunlar karşısındaki davranış ve seçtikleri yollardır.

Sihirli Kadın sitesi olarak ilişkiyi bitiren nedenleri sizin için 7 başlık altında topladık.

İlişkiye Zarar Veren 7 Davranış

iliskiyi-bitiren-7-davranis-2
  1. Sorundan Uzaklaşmak İsteği 

İlişki sırasında yaşanan bir sorun karşısında eve gitmemek veya , partnerinizle gereğinden fazla uzun zaman uzak kalmak, küsmek.

     2. Karşılıklı Güven Kaybı

Eğer siz sürekli olarak karşınızdaki insana yalan söylüyorsanız bu durum doğal olarak bir güven eksikliğine yol açar. Ayrıca yalan çabuk unutulan bir şeydir ve eninde sonunda kendinizi ele verirsiniz. Aynı durum karşınızdaki kişi için de geçerlidir. Bu durum zaman içerisinde kişiler arasındaki güveni sarsacak ve her iki taraf da birbirine güvenmez duruma gelecek ve gereksiz münakaşa ve kontrol mekanizmalarının çalışmasına neden olacaktır.

    3. Karşılıklı Olarak Tutkuyu kaybetmek  

İlişkinin başında çok yoğun biçimde tutku duygusu hissedersiniz bu durum gerek normal yaşam da birlikte paylaştığınız sosyal yaşantı gerek se icinsel yaşam konusunda etkisini, çok güçlü biçimde hissettirir. Bir süre sonra hayatın normale dönmeye başlaması ,le bu duygunun zayıflaması çok normaldir. Fakat tamamen tutkuyu kaybetmeniz ilişkinin sıkıcı hale gelmesine, kötüye gitmesine neden olur.

iliskiyi-bitiren-7-davranis-3

     4. Sürprizleri Kaybetmek 

İlişki ilk başlarda iki insanın birbirini keşfetme duygusu olduğu için sürpriz ve deneyimlemeler ile doludur. Fakat zaman içerisinde karşınızdaki insan ile birbirinizi tüm ayrıntıları ile tanımaya başlayınca yavaş yavaş yapabileceği şeyler öngörülebilir sürprizler tahmin edilebilir hale gelir. Bu durum ilişkiyi sıkıcı hale getirecektir.

    5 . Birbirinin Sevdiklerine Değer vermemek 

Bu durum ilişkinin en yıpratıcı alanlarından biridir. Partnerinizin yada eşinizin sevdiği şeyleri sevmeyebilirsiniz ama karşılıklı olarak bir kişinin diğerinin önem verdiği şeylere değer vermemesi ilişkilerin büyük çatlaklarla parçalanmasına neden olur.

    6.  Partnerinizden sürekli şikayet etmeniz

Sürekli olarak eşinizin yada sevgilinizin kötü yönlerini görüyor. Yaptıklarını beğenmiyorsanız ve geçmişte kalmış konuları tekrar tekrar gündeme getiriyorsanız veya eşiniz bunları yapıyorsa ilişki uçuruma sürüklenmeye mahkumdur.

iliskiyi-bitiren-7-davranis-4

    7. Profesyonel Yardımdan Kaçmak

İlişkiler bazen kişilerin bireysel olarak altından kalkamadıkları dışsal faktörler yüzünden ilişkiyi de olumsuz yöne sürükleyebilir. Bu durumları görmezden gelmenin sonucu ilişkiyi bitme noktasına getirebilir. Bu tip durumlarda bireyler profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyor olabilir. Bu yardımı kabul etmezlerse ilişki bitebilir yada çok daha kötü sonuçlara yol açabilir.

 

Peki Bu Olumsuz durumları nasıl düzeltebiliriz Öğrenmek için Hemen  Devamını Tıklayın 

 

 

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: İLİŞKİYİ BİTİREN 7 DAVRANIŞ
Web adresi : https://www.sihirlikadin.com/iliskiyi-bitiren-7-davranis/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
İLİŞKİYİ BİTİREN 7 DAVRANIŞ Google
İLİŞKİYİ BİTİREN 7 DAVRANIŞ Yandex
Bugün: 20-Jul-2018 02:47:59
Ulusalarası saat: 19-07-18 23:47:59
Yazı tarihi ve Günü : 11 Temmuz 2017Salı

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı
Devamını oku:
Çocuk neden mızmızlanır ?

Okul seçimi tüyoları

Çocuklarımıza oyuncak alırken dikkat : Ucuz her 5 oyuncaktan biri zehirli

Kapat