Güzelleşmek için Kadınların Hayatını Kolaylaştırabilecek Güzellik Tavsiyeleri

Kadın olarak çoğumuz bazı olumsuz estetik sorunlarının oluşması nedeni ile  endişe duyar ve her zaman mükemmel görünmeyi arzu ederiz. Güzellik endüstrisi gerek kozmetik gerekse tıbbi destekler konusunda hızla gelişmektedir ancak çoğu ürün pahalıdır ve çoğu zaman kozmetik ve estetik destekler çok pahalı ve zaman alan bazı zorluklara sahiptir. Sihirli kadın sitesi olarak sizler için bazı güzellik sorunlara anında veya çok kısa sürede kesin çözümü olduğu ispatlanmış öneriler sunarak hayatınız kolaylaştırmayı hedefliyoruz…

 

Reklam

Anında Etki eden, Kadın Güzellik ve Bakımı önerileri

Günümüze bir çok makyaj tekniği ve becerisi göstererek bazı kusurları anlık olarak kapatmak mümkün . fakat alttan alta bu sorunlar devam ederek hem estetik kaygısı yaratabiliyor hem de estetik sorun üstü kapatılsa da alttan alta devam ediyor. Aşağıdaki önerilerimiz temel olarak hızlı çözümler sunarak kısa zamanda makyajı sadece küçük rötüşler için kullanma sonucuna kısa zamanda ulaşacak genel sorunlara çözüm önerileridir. Siz yine bu uygulamaları bir yandan yapıp diğer taraftan düzelene kadar makyaj uygulamalarına devam edebilirsiniz…

 • Uzun ve kalın kirpikler için ne yapmalısınız

  hizli-ve-etkili-guzellik-tavsiyeleri-kirpiklere-hizli-hacim-kazandirmak-icin

Hindistan cevizi yağı şaşırtıcı özelliklere sahiptir, bu yüzden birçok kozmetik üründe yaygın olarak kullanılır ve güzellik endüstrisindeki en popüler ürünlerden biridir.

Kalın , uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak için İhtiyacınız olan malzemeler

 1. hindistancevizi yağı
 2. aloe vera jeli

Anında uzun ve kalın hacimli kirpikler için için ne yapmalısınız ?

Hindistan cevizi yağı, E vitamini, mineraller ve foliküllere nüfuz ederek kirpiklerin büyümesini teşvik eden gerekli tüm besinleri içerirler. Hindistan cevizi yağı ve aloe vera jeli birleşimi , kirpiklerin sağlıklı ve hızlı büyüme verimliliğini artırmaya ve kirpiklerinizi uzun ve kalın hale gelmesine yardımcı olacaktır.

 

 • Kırık tırnaklardan acil olarak  kurtulmak için ne yapmalısınız

Her kız tırnaklarının durumu hakkında endişelenir ve düzgün ve bakımlı görünmelerini sağlar. Maalesef, bir çivinin en uygunsuz anda kırılabileceği gerçeğine karşı kimse garanti veremez değildir.

Kırılan tırnakları onarmak için İhtiyacınız olan malzemeler:

 1. çay poşetleri
 2. Baz kat için parlak oje
 3. düzenli oje
 4. üst kat oje

Kırılan tırnakları onarmak için ne yapmalısınız ?

hizli-ve-etkili-guzellik-tavsiyeleri-tirnak-onarim-tavsiyeleri

Bu, çeşitli oje katmanlarından yapılacak konstrüksiyonun güçlendirilmesine ve  bir sonraki manikür uygulamasına kadar tırnaklarınızın harika görünmesini sağlar.

Bir çay poşetini, onarmak istediğiniz tırnağa yakın  boyutta bir parça kesin.   Prensip çok basit önce 1 kat alt renksiz oje sürün üstüne tırnağınız boyununa uygun kestiğiniz çay poşetini yapıştırın kurumasını bekleyin. kuruması ardından 1 kat daha oje sürün. 2. katı da sürmeniz ardından ilk sürdüğünüz oje ile tırnağınıza yapışan çay poşeti üzerine süreceğiniz renkli oje ile yapma ve huzlı bir tırnak olalark güzel görüntünüze katkıda bulunur .  Bu yöntemin tek dezavantajı,  biraz fazla zaman gerektirmesidir, çünkü her katın kurumasını beklemeniz gerekir fakat kırık bir tırnağın uzamasını beklemekten ve yapay bir tırnak takma imkanınız yoka en hızlı çözümdür. 

 • Uzun ve kalın saçlara sahip olmak için ne yapmalısınız

  hizli-ve-etkili-guzellik-tavsiyeleri-kalin-telli-saglikli-saclar-icin

Çok sayıda saç stiline rağmen uzun ve kalın saçlar, kadınlık ve güzelliğin ana özelliklerinden biri olarak kabul edilir. Ancak stres, duygusal baskı ve kirli ortamlar nedeniyle hemen hemen her kızın saçları incelir, donuklaşır ve bir süre sonra dökülmeye başlayabilir.

Sağlıklı şekilde uzamayan ince telli saçları onarmak için İhtiyacınız olan malzemeler :

 1. 4-5 adet Kuru  soğan
 2. Saçınızın yoğunluğu ve boyutuna göre soğan miktarının kaynayacağı kadar Su

Saçı sağlıklı uzatan daha kalın telli saçlara ve daha güçlü saçlara sahip olmak için ne yapmalısınız ?

Daha Kalın telli, daha sağlıklı saçlara kavuşmak için soğan ve suyla yapılan bu özel karışımı kolaylıkla  hazırlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir özel beceri veya donanıma ihtiyacınız olmadan haftada 2 seans uygulamanız mükemmel sonuçlar vereceğini siz de göreceksiniz

Soğanı suya atın ve kaynatın soğan kokusu bönce biraz ağırlaşacak ardından azalacak. azaldığında kullanılabilir bir su olacak. Soğanları çıkartın. Suyunu kafanıza saç boyama fırçası ile sürün. Bİr saç bonesi takın ve 20 dakika ile 60 dakika bekleyin. 30 dk 1 saat sonra yıkayabilirsiniz…

 

 • Saç dökülmesini durduran  en hızlı çözüm önerileri

Stres, yetersiz beslenme, uyku eksikliği ve sıcaklık değişiklikleri gibi faktörler nedeniyle saç dökülmesi meydana gelebilir. Saçınızı güzel ve kalın tutmak için saç büyümesini canlandırmak ve canlandırmak için evde maske kullanmanızı tavsiye ederiz.

Saç dökülmesini hemen durdurmak için ihtiyacınız olan malzemeler :

 1. 1 adet yumurta sarısı
 2. 1 adet olgun avokado

Saç dökülmesini hemen durdurmak için ne yapmalısınız ? 

Boş zamanınızın bir saatini haftada birkaç kez bu yönteme ayırın ve saç dökülmesi sorununu unutacaksınız. Bu maskeyi yapmak kolaydır – sadece bir avokadoyu harmanlayarak bir macun haline getirin, çiğ yumurta sarısını ekleyin ve homojen bir karışım elde etmek için avokado macunu ile karıştırın…

 • Anında güzel saçlara sahip olmak  için ne yapmalısınız ?

Kuru şampuanların etkinliğinin nedeni, saçları kirli yapan, fazla yağı emen maddeler içermeleridir. Herhangi bir şüpheli kimyasal madde kullanmadan kendi kuru şampuanınızı oluşturmak istiyorsanız, hem açık hem de koyu renkli saçlar için uygun olan aşağıdaki tarifi kullanabilirsiniz.

Saçlarınızı hızla onarmak için İhtiyacınız olan malzemeler

 1.  yaklaşık 100 ml mısır nişastası ( 1/4 su bardağı )
 2. 1 çay kaşığı tarçın
 3. 1/4 fincan kakao tozu (koyu renkli saçlar için)

Hızlı saç güzelleştirmek için için ne yapmalısınız ?

Malzemeleri karıştırın, bir fırça yardımıyla saça uygulayın ve karışımı 30 dakika bekletin. Kaşıntıya neden olabileceği için kafa derisine sürmmelisiniz…

 

 • Uçları Kırılmayan ve Dökülmeyen  sağlıklı, sağlam saçlar için ne yapmalısınız

Jelatin, saçın zarar görmüş kısımlarına nüfuz edebilir, gerekli nemi koruyarak eski haline getirebilir, parlaklığı geri getirebilir ve daha güçlü hale getirebilir. Bu yüzden jelatin maskeler laminasyonun yerini alabilir.

Sağlığına kaybeden kırılan saçları onarmak için İhtiyacınız olan malzemeler :

 1. 2 çay kaşığı saç kremi
 2. 1 yemek kaşığı jelatin
 3. dulavrat otu / hintyağı  (isteğe bağlı)

 

Sağlığına kaybeden kırılan saçları onarmak için ne yapılır ?

4 yemek kaşığı ılık suyla ,Jelatin karıştırılmalı ve çözülene kadar bir kapta su ile ısıtılmalıdır. Bundan sonra saç kremi ve yağ buna eklenmelidir. Bu karışım ıslak saça uygulanmalı ve 30 dakika boyunca plastik bir örtüyle ve bir havluyla örtülmelidir. Eğer Vaktiniz varsa, daha iyi sonuçlar için sarılı başlığı bir saç kurutma makinesi ile biraz ısıtabilirsiniz. Bu maskeyi haftada bir defadan fazla yapmamalısınız.

GÜZELLİK İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Estetik ve güzel günler dileriz.

 

 

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.