Hepsi grubunun üyelerinden Cemre Kamer müzik sektörünün kirli olduğunu söyledi

Bir zamanlar kendisinin de Hepsi Grubu ile birlikte içerisinde olduğu ve yaklaşık 25 yıldır devam eden Türkiye’deki popüler sanat cinayetinin parçalarından biri olan Cemre Kemer müzik sektörünün kirli olduğu ile ilgili açıklamalar yaptı…

 

2005 yılında bir anda popüler olmuşlardı…

2005 yılında kurulan ve 4 konservatuar öğrencisi çıtı pıtı kızdan oluşan ve 1990 lı yılların Spice Girls grubunu andıran Hepsi grubu yaklaşık 20 yıldır bir anda parlayıp sönen diğer popüler isimler gibi çok kısa zamanda unutuldu ve dağıldı.

Bizi yok ederler !

Hepsi Grubu Cemre Kemer Müzik Sektörünün Temiz Olmadığını Söyledi
Hepsi Grubu Cemre Kemer Müzik Sektörünün Temiz Olmadığını Söyledi

2011 yılında dağılan hepsi grubunun üyelerinden olan Cemre Kemer müzik yapmamaya karar vermelerini nedenini anlatırken sektör hakkında çok ağır eleştirilerde bulundu.

Cemre Kemer yaptığı açıklamada;”Bizim grup dağılmadı birlikteyiz Çünkü çok yakın arkadaşız müzik yapmamızın tek nedeni sektörünün durumu benim gözümde çok temiz bir yer değil 10 sene önce bizim yaptığımız müzikle şimdiki farklı ne Melodi ne içerik ne kalite kaldı biz de zaten Bunların içinde barına Mayıs bizi yok ederler İyi ki yapmıyoruz” şeklinde yorum yaptı.

Yani kendisi ve grup arkadaşları konservatuar öğrencisi olan ve kendince sanat’a bakış açısı olduğunu iddia eden sevgili Cemre piyasa içerisinde olan müziklerin kalitesiz dünden dolayı müzik sanatını icra etmekten vazgeçtiğini anlatmış oldu.

Kesinlikle kendisine müzik sektörünün içerisinde olan Kapitalizm kaynak olarak popüler kültürlü kendisi yaratıp üzerinden para kazanabilmek için gerçek sanatı yok saymaları konusunda hak veriyor Fakat kendisi ve grubunu da aynen bu sektörün bir parçası olduğu için ve şu anda sebep yok olmuş bir parça olduğu ve bunu da açıklamaları ile kendisi ispat ettiği için “müziği bırakmak” her ne demekse bu kararlarından dolayı onları tebrik biliyoruz ve kendilerini yolmaz Oğlan isimli şarkıları ile yad ediyoruz.

Hepsi Grucbu / Olmaz oğlan

Umarız gerçek anlamda sanat yapan insanlar her ne kadar popüler olup popüler kültürde ki insanlar kadar çok gelir sahip olmasa da sanatlarını bizlere ulaştırmaya devam ederler.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLATIN

Mutlu günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.