“Hanım ve Efendi” tiyatro oyununda Karı koca aynı sahnede

Televizyon dizilerinden ve filmlerden tanıdığımız Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti ilk tiyatro oyunlarını Berlin’de sahneleyecek…

Reklam

 

“Hanım & Efendi” Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın Hayali

Günümüzde en çabuk biçimde para kazanabilmek amacıyla film sektörüne yönelen birçok tiyatro oyuncusunun yanı sıra tiyatro üzerindeki hayallerini gerçekleştirmek isteyen oyuncular da mevcut.

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak da bu idealist ve Hayallerinin peşinden koşan tiyatroculardan ikisi.

Uzun süredir hayalini kurdukları ve vücuda getirmek için çaba gösterdikleri ilk tiyatro oyunları olan Hanım & Efendi isimli tiyatro oyunlarını Almanya’nın Berlin şehrinde oynayacaklar…

 

Hanım & Efendi’nin afişi Ceyda Düvenci den senaryo Bülent Şakrak tan

hanim-efendi-oyunu-ile-ceyda-duvenci-ve-bulent-sakrak-ayni-sahnede-2

Sihirli kadın sitesi olarak Bizim de Türkiye’de perde açtığında izlemeyi ajandanıza yazdığımız uyumun senaryosu Bülent Şakrak tarafından yazılmış.

Oyun için hazırlanan afiş ve Dijital Medya görselleri ise ünlü oyuncu Ceyda Düvenci tarafından hazırlanmış.

Oyunun yönetmenliğini ünlü yönetmen Erkan Kolçak Köstendil yapmakta…..

 

Oyun ilk olarak Avrupa’da sahne alacak

Ceyda Düvenci’nin ve eşi Bülent Şakrak ın oynadığı ve Erkan Kolçak Köstendil in yönetmenliğini yaptığı ilk tiyatro oyunları olan Hanım ve efendi oyunu ilk olarak Berlin’de sahne açmasının ardından Avrupa’yı gezerek tiyatro severlerle buluşacak.

Oyunun Türkiye’de sahne alıp almayacağı veyahutta ne zaman Türk izleyicilerle ulaşacağı konusunda henüz net bir bilgi yok.

Ünlü oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak kendi yazdıkları oynadıkları ve hatta afişlerini bile kendileri hazırladıkları oyun ile ilgili ” kadın ve erkeğe hepimizin başından geçen onlarca olaydan sadece bir kısmını kullanarak niyetimizi anlatmaya çalıştığımız kendimize dışarıdan bakabilmeyi öneren yemek kokularıyla iştahları kapattığımız kadar ilişkilerimizi gözden geçirirken de damakta mutlu bir tat bırakmayı hedeflediğimiz bir seyirlik Hanım ve efendi” şeklindeki yorumları ile bu oyunu ne kadar sahiplendiklerinin sinyallerini tiyatroseverlerle paylaşıyorlar.

Böyle idealist ve arzularının peşinden doğru şekilde koşan Medya İnsanların karşısında sihirli kadın sitesi olarak saygı ile eğiliyor en kısa zamanda Türkiye’de de oyunlarının sahne almasını Arzu ediyoruz.

Mutlu günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.