Sosyal Medya Gwyneth Paltrow’un ÇırılÇıplak Fotoğrafı ile Çalkalanıyor

Yenilmezler ( Avengers)  Filminin Kadın karakterlerinden biri olan Gwyneth Paltrow yaptığı son Sosyal medya Paylaşımı ile bugün (12 Eylül 2019 Perşembe)  en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Reklam

Gwyneth Paltrow Çırılçıplak !

gwyneth-paltrowun-cirilciplak-fotografi-avengers

Yaptığı paylaşımda doğa manzarası ile çırılçıplak poz veren 46 yaşındaki ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow’un resmin altına kişisel gelişim mesajı yazması dikkat çekti.

İşte Gwyneth Paltrow’un çıplak pozu

gwyneth-paltrowun-cirilciplak-fotografi-2

Yaşına göre düzgün fiziği dikkat çekici olan ünlü kadın oyuncu Gwyneth Paltrow 46 yaşında. Yoga yaparken görüntülendiği bu fotoğrafın altına  “İyi veya kötü sebeplerden ötürü kendimize yalan söylüyoruz ama neden?” şeklinde bildirim yaparak bir internet sitesinin adresini veren Gwyneth ‘in paylaşımına kısa sürede beğeni ve olumlu , olumsuz bir çok yorum geldi.

Çıplak Vücuduna Övgü, Mesaja Eleştiri

Bazı Takipçileri tarafından sosyal medya Fotoğrafının altına gelen bazı yorumlar fiziği ile olurken bazıları da yaptığı yorum sonrası eleştiriler içeriyordu.

Bir takipçi fotoğrafın altına ; Paylaştığınız fotoğraf gerçek hayatı yansıtmıyor , zayıf ve düzgün  bir vücuda sahip olmayı savunmanız genç kızları olumsuz yönde etkeliyebilir. Eğer kadınların düşünsel anlamda güçlendirmeye çalışıyorsanız ilk önce onları tanımanız gerekir” şeklinde eleştirel olumsuz bir yorum yazdı.

Diğer bir kişi ise : “İdeal ve kusursuz bir vücudunuz var” şeklinde beğenisini dile getirdi.

Gzel Yıldız daha önce de bazı ürünlerin tanıtımı için sosyal medyayı kullanmıştı:

DİĞER ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Güzel günler dileriz.

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.