Güzellik ve Bakım Fuarı bu yıl 20.si düzenlenmek üzere iki ayrı yerde yapılacaktır. İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exhibition Center ‘da yapılacak toplam büyüklükleri 25.000 metre kare olan fuar alanında Türkiye’nin güzellik ve bakım konusundaki gelişmiş firmalarını ağırlayacaktır.

Reklam

22 Mart – 25 Mart tarihleri arasıda gerçekleşecek olan ve 20 yıldır yurt içi ve yurt dışı firma sahiplerini en iyi şekilde ağırlayan fuarda bu yılda yaptığı yenilikleri ve yeni ürün yelpazesi i ve bilindik dünya marklarıyla ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Güzellik ve Bakım Fuarında sergilenecek ürünlerden bazılarının isimleri şunlardır.

Anti-aging, gerdirme, kırışıklık tedavisi teknolojileri ve ürünleri, varis, sivilce ve leke giderme yöntem ve cihazları, profesyonel makyaj malzemeleri ve ekipmanları, vücut bakım cihaz ve ürünleri, yüz ve vücut masaj ekipmanları, lazer epilasyon, elektro epilasyon, foto epilasyon cihazları ve ekipmanları ve bunun gibi bazı ürünler sergilenecektir. 

Yerli ve yabancı katılımcılar ile Türkiye’nin ve dünyanın dört köşesinden gelen kozmetik dünyasının önde gelen isimlerini ağırlanacağı fuarı siz de kaçırmayın.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.