Gupse Özay’a sevgilisi Barış Arduç’tan büyük destek

Yeni filmi olan Deliha 2 de oynadığı karaktere uygun olabilmek için kilo alan Gupse Özay a sevgilisi olan Barış Arduç‘tan büyük destek geldi.
Gupse Özay’ın senaryosunu kendi yazıp başrolünü oynadığı Deliha filminin gördüğü ilgiden sonra serinin devamı olan “Deliha 2” isimli filmi çekimlerine devam eden Gupse Özay filmdeki kilolu kadın rolüne uygun olmak amacıyla kilo almaya başladı.

 

Reklam

 

Gupse Özay Deliha 2 filmi için 23 kilo aldı

 

gupse-ozay-sevgilisi-baris-arduc-tan-destek-zayif-gupse

 

Deliha 2 Filmi için normal kilosunun üzerine 23 kilo alan Gupse’nin sevgilisi Barış Arduç‘un fazla kilolarını nasıl bir tepki verdiği merak konusuyken Gupseye aorulan bu soru üzerine ; ” kilolu ya da kilosuz hiç fark etmez. Insanın gözü enerjik baksın yeter. Işim için gerekeni yaptığım için saygı duyuyordur. Barış da işi için kilo alsa ben de ona saygı duyuyorum” şeklinde cevap vermişti.

Gupsenin verdiği bu cevaptan sonra Barış Arduç da kendisine sorulan” sevgiliniz Gupse’yi kilolu hali ile de Beğeniyor musunuz” sorusuna ; ” Gupse ve bu haliyle de güzel seksi ve alımlı gupsenin beni etkileyen ayrı bir havası var Ayrıca rolü için bu hale gelmesini takdirle karşılıyor ondan daha çok etkileniyorum’ cevabına vererek sevgilisine verdiği desteği belirtti.

Gupse Özay’dan “Vay benim gıdıma paylaşımı”

gupse-ozay-sevgilisi-baris-arduc-tan-destek-gupse-son-hali-23-kilo-aldi

 

Gupse Özay Instagram sosyal fotoğraf ağında daha önce bu konuda yaptığı yorumda” zeliha’ya doğru adım adım Vay benim canım gıdım bir daha kendime kilolu bir karakter yazarsam” Diyerek resmi ile birlikte not paylaşmıştı.

 

Barış Arduç 2. Fİlmde Yok

Sevdiğinin bilinci filminde rol alan Barış Arduç Deliha 2 de rol almamakta.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN HEMEN TIKLAYIN 

 

Güzel ve fazla kilosuz günler dileriz …

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.