ERKEKLER ÜLER YÜZLÜ KADIN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR

Güler Yüzlü Kadınların Erkekler Üzerinde Etkileri Nelerdir

Eminiz ki hepimiz güler yüzlü ve içten davranışlarımızla, sempatik tavırlarımızla çevremizdeki insanlara neşe saçarız. Hepimizin merak ettiği konu, güler yüzlü yakın davranışlarımızın aslında nasıl algılanıyor olduğu. Haydi kızlar itiraf edin hepimiz bizim hakkımızda ne düşünüldüğünü merak ettiği bir gerçek. Aksi taktirde ne giyimimize ne de saç rengimize yada boyuna bu kadar dikkat etmeyiz. Ya da bu yazıyı okumuyor olurdunuz 🙂 .Kadın sitesi Tavsiyeler bölümünde bugün ” Güler Yüzlü kadınlar  diğer kadınlara ve erkeklere ne hissettiriyor ” yazımıza yer veriyoruz.

 

Güler Yüzlü Kadının Etkileri

gülmek kadına yakışır mı ?
guler-yuzlu-kadinlarin-erkekler-uzerinde-etkileri-2

Öncelikle hemcinslerimiz olan diğer kadınlar ne düşünüyor buna biraz değinelim. Diğer kadınlar güler yüzlü olan kadınları her zaman kendilerine rakip eğer yanlarında sevgilileri veya eşleri varsa bir rakip olarak görürler. Konu ile ilgili tavırları genelde ya daha fazla kahkaha atarak yada ortamı terk etmek oluyor. Tabi ki erkeklerini de güler yüzlü diğer kadınlardan uzak tutuyorlar . Bu durumun genelde en yakın arkadaşların arasını bile açtığını gayet belirgin biçimde gözlemleyebiliyoruz. ..

Güler yüzlü olma durumu , bizim samimiyet göstergesi olarak rahat ortamlarda, kendimiz olarak görünebildiğimizi göstermekte. Güler yüzlü Kadınların Erkekler Üzerinde Etkileri ise çok farklı. Ama bu etkiyi doğru değerlendirmek gerekiyor.

Öncelikle güler yüzlü olmanın yarattığı olumsuz etkiyi biraz ele alalım.

 

Gülen İnsanların Yanlış anlaşılma ihtimali 

guleryuzlu-kadinlarin-erkekler-uzerinde-etkileri-3

Genelde erkeklerin çoğu az tanıdıkları veya hiç tanımadıkları kadınların özellikle kendilerine güler yüzlü davranıyor olmasını, kendileri ile ilgileniyor olarak algılayabiliyor. Yanı kısaca “Benden hoşlanıyor ben  bu kadını yatağa atarım !” zihniyeti ile algılayabiliyor. Bu da çoğunlukla bir yanlış anlaşılma oluyor. Tabi ki bazı erkekleri beğeniyoruz fakat gülümsediğimiz herkese ilgimiz olması durumu tabi ki söz konusu değil.

Şimdi de güler yüzlü kadın olmanın olumlu etkilerini ele alalım…

 

Güçlü Kendinden Emin, Kadın Erkeklerin Dikkatini çeker, Cezbeder !

guleryuzlu-kadinlarin-erkekler-uzerinde-etkileri-olumlu etkiler-3

 

  • Güler yüzlü kadın olmanın en büyük etkisi kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de güçlü kendinden emin kadın algısı sergiliyor olmasıdır.
  • Güler yüz aslında sadece kadınlar için değil tüm insanların üzerinde etkisi çok fazladır. Abartılmadığı sürece çok olumlu etkiler doğurmaktadır.
  • Erkeklerin bazıları özgüvenli kadınları, kendi öz-güvensizliklerinden ötürü  korkutucu bulurlar. Tabi ki biz kadınlarbu tarz erkeklerden hoşlanmayız. En az kendimiz kadar öz-güvenli erkekler isteriz hayatımızda. kendisine güvenen Erkekler güler yüzlü kadınları çekici bulurlar ve onlar ile sohbet etmekten çok mutlu olurlar.

Erkeklerin Kadınlardan duymaya bayıldığı sözleri öğrenmek için lütfen hemen  OKUYUN  ( https://www.sihirlikadin.com/erkeklerin-kadinlardan-duymaya-bayildigi-sozler/ )

Güler yüzlü Kadınların Erkekler Üzerinde Etkileri konusunu siz güler yüzlü sihirlikadin.com un değerli kadınları ile paylaşmak istedik. Yüzünüzden o güzel gülücüklerin eksik olmaması dileği ile.

TAVSİYELER ve KİŞİSEL GELİŞİM KONUSUNDA DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN BURAYI ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. 🙂 

Mutlu kalın

 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.