gizli-sac-bandi

Gizli saç bandı

Hepimiz çok güzel görünmek fakat güzellik için çaba göstermediğimizi gösteren ürünlere bayılırız. Bunun için lens takıp göz rengimizi değiştirir, estetik ameliyat hatalı olduğunu düşündüğümüz bölgelerimizi düzeltiriz çırçıtlı postişler takarak saçlarımızı daha uzun veya gür göstermek isteriz. 

Bugün sizinle saçlarımızı daha gür ve/veya daha uzun göstermemize yarayan  gizli saç bandı ürününü paylaşmak istiyoruz. 

Reklam

 

Gizli Saç Bandı nedir ? 

 

Gizli saç bandı ürünü ile ister saçlarınızı gürleştirin, ister farklı bir saç rengine kavuşun ve isterseniz gölge yaparak saça tonlandırma yapın.

Secret Extensions Double Volume teknolojisiyle üretilen lastikli kafa bandı ile saçlara hacim kazandırmak, saçların rengini değiştirmek mümkün. 

gizli-sac-bandi
gizli-sac-bandi

 

 

 

 

Reklam

 

 

 

 

 

Kaynak veya klips içermeyen görünmeyen kafa bandı sayesinde anında çıkarıp takabileceğiniz hem kaymaz hem görünmez hem de gerçekçi bir şekilde kendi saçınıza uyum sağlamasını temin edebiliyorsunuz. Üstelik saça da zarar vermiyor. Saçı yıkayabilirsiniz, fön çekebilirsiniz, maşa ile şekil verebilir ve hatta isterseniz kesebilirsiniz.

Saçların daha dolgun görünmesi için tasarlanan bu slikon band hem görünmüyor hem daha kalın ve hacimli bir hava katıyor.  Eğer saç bantları elastikiyetini kaybederse yenisi garanti dahilinde gönderiliyor.

Değişik saç rengi kombinasyonları deneyebileceğiniz bu gizli saç bandı ile saçlara gölgeli ve derin tonlamalı bir görünüm de verebilirsiniz.

Gözükmeyen saç bandının Nasıl kullanıldığına ve neler yapabildiğine ilişkin video tanıtımı:

Şayet böyle bir gizli saç bandına ihtiyacınız varsa bu linkten ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gür saçlı güzel günler dileğiyle sevgiyle kalın

Benzer yazılar

Bir yorum var: “Gizli saç bandı

  1. Saç eksilme yani saç dökülme sorunu yaşıyorum. Bu problemi giderme adına ilgimi çeken bu görünmez saç bandını nereden satın alabilirim ve fiyatı ne kadar bilen var mı?

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.