Geniş Kalçalı Kadınlar “Daha Zeki ve Sağlıklıymış”

Sevgili sihirli kadın sitesi okurları yaz geliyor,  kalçalarım çok büyük , bikinim içinde kötü görüneceğim diye üzülenleriniz varsa sakın üzülmeyin! Size müjdeli bir haberimiz var…

Yine üniversiteli bilim adamları ve yine biz kadınları farklı şeyler yapmaya itecek bir araştırma. “Oxford Üniversitesi” tarafından yapılan bir araştırmanın sonuçları büyük popolu kadınları daha sağlıklı ve daha zeki olduğunu kanıtladı…

 

Oxford Üniversitesi Bilim Adamlarının Kadın Kalçası Konulu Araştırmaları

genis-kalcali-kadinlar-daha-zeki-ve-saglikliymis-2

İnsan vücudu üzerine yapılan araştırmalar hızla devam ederken Kimin aklına geldiyse kadın poposu üzerine yapılan bir araştırmanın sonuçları geniş kalçalı kadınları sevindirecek sonuçları ortaya koydu.

Oxford Üniversitesi’nde araştırmalar yürüten bilim adamları 16.000 den fazla kadını denek olarak kullandığı popo genişliği araştırmaları çok çarpıcı sonuçlar verdi. Tabi ki bu araştırma sadece popo genişliği hedef alınarak yapılmadı. İnsanların fiziksel özelliklerinin zihinsel gelişimine etkilerini araştıran araştırmacılar, 16.000 kadın denek ile yaptıkları araştırmalar sonucunda söz konusu deneklerin büyük çoğunluğunda geniş kalçalı diğer bir deyişle büyük popolu kadınların diğer kadınlara nazaran daha zeki olduklarını ortaya koydu.

Bilim insanları, belirgin şekilde geniş kalçaları olan bir vücut yapısına sahip olan kadınların küçük popolu kadınlara göre kolesterol ve glukoz seviyelerinin çok daha  düşük olduğu  ve bu doğrultuda kardiyovasküler hastalık riskinin çok daha az olduğunu belirtiyorlar.

 

Geniş kalçalı kadınların Şeker Hastası olma ihtimali daha düşük

genis-kalcali-kadinlar-daha-zeki-ve-saglikliymis-3

Fazla kilolu olmayan fakat büyük kalçalara sahip olan kadının düşük kolesterol seviyelerine sahip olması ve inisülin işlemini tetikleyen ve dengelemekten sorumlu olan hormonlarının çok daha  iyi çalışması sonucu diyabet rahatsızlığı yaşama ihtimalleri diğer kadınlara nazaran daha az.

Yapılan araştırmaların poposunu doğal olmayan yollardan büyüten kadınları üzücü doğal olarak büyük kalçalı hanımlara ise müjdeli haberleri var.

Bu araştırmalar doğal postür’ü geniş kalçalara sahip olan kadınlar için geçerli. Tabi fazla kilolu olmayan büyük popolu kadınlar daha sağlıklı 🙂

 

Erkekler Geniş kalçalı kadınları doğacak nesilleri için tercih eder Mit i gerçekmiş

Erkeklerin büyük popolu kadınları sağlıklı yeni nesilleri doğuracak potansiyel eş olarak görerek beğendikleri düşüncesi bu araştırma ile doğrulanmış gibi.

Gerçekleştirilen bu çalışmanın sonuçları ayrıca büyük kalçaları olan kadınların vücudunda fazla Omega-3 yağ asitlerinin çok daha yoğun ve aktif olduğunu gösteriyor. Bu özellik  sadece muhteşem popoları olan kadınları değil aynı zamanda doğacak olan  çocuklarının beyninin gelişimine de olumlu yönde katkıda bulunuyor.

Kısaca geniş kalçalı annelerin çocukları da aynı anneleri gibi büyük kalçalarının yardımı ile daha fazla omega-3  yağlarından olumlu etkileniyor ve daha zeki çocuklar olarak dünyaya geliyormuş…

Umarız bu yazımızı sevmişsinizdir.

GÜZELLİK İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Mutlu günler dileriz.

 

Bu sayfada arananlar:

Benzer yazılar

Bir yorum var: “Geniş Kalçalı Kadınlar “Daha Zeki ve Sağlıklıymış”

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.