Game Of Thrones Dizisinin Baş rol Karakterlerinden Jon Snow’u canlandıran Kit Harington Rehabilitasyon Merkezinde

8 sezon süren ve dünya çapında fenomen haline gelen, geçtiğimiz hafta final bölümü yayınlanarak ekranlara veda eden Game of Thrones dizisinin başrol oyuncularından en önde gelen  Jon Snow karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kit Harington’un Amerika’nın Connecticut eyaletinde  bulunan lüks bir zihinsel rehabilitasyon merkezinde tedavi gördüğü açıklandı. 32 yaşındaki İngiliz oyuncu Kit Harington’un  yüksek stres ve buna bağlı olarak artan alkol problemi  nedeniyle bir ay önce rehabilitasyon merkezinde tedavi olma kararı aldığı belirtiliyor…

Reklam

 

“Kit Harington programlarına bazı kişisel sorunları çözmek ve yeniden sağlığına kavuşmak için biraz ara verdi”

Dünyada bir fenomen haline gelen ve yaklaşık toplam 8 sezon izleyicileri ekran başına kilitleyen  Game of Thrones dizisinde “Winter is coming repliği dillere dolanan ve canlandırdığı Jon Snow karakteriyle büyük şöhrete kavuşan İngiliz oyuncu Kit Harington, bir ay önce ABD’nin  aylık ücreti yaklaşık 120.000 Amerikan Dolarıyani Türk parası ile aylık ücreti bugünkü kur ile yaklaşık 900.000 Türk Lirası  olan oldukça yüksek maliyetli bir rehabilitasyon merkezinde tedavi altında bulunduğu öğrenildi..

32 yaşındaki oyuncunun 8 sezon yaklaşık 8 yıl devam eden Game of Thrones’un kendisine sağladığı  şöhret ve bu şöhretin neden olduğu  sorumluluk dolayısı ile yüksek stres altında olduğu ve buna bağlı olarak alkol problemi ile mücadele ettiği belirtildi.

Kit Harington’un iletişim sözcüsü tarafından Daily Mail gazetesine yapılan açıklamada, “Kit programlarına bazı kişisel sorunları çözmek ve yeniden sağlığına kavuşmak için biraz ara verdi” şeklinde açıklamada bulundu…

 

Kit Harington 1 Aydır Rehabilitasyon tedavisi görüyor

‘GAME of THRONES İLE GELEN ŞÖHRETLE BAŞA ÇIKAMADI’

New York Post yayın kuruluşuna açıklamada bulunan Kit Harington’un yakın bir arkadaşı, ünlü oyuncunun stresle baş etmekle zorlandığını, tükenmişlik sendromu yaşadığını ve buna bağlı olarak da yaşadığı  alkol problemi sebebi ile kliniğe başvurduğunu ve yaklaşık bir aydır rehabilitasyon gördüğünü açıkladı.

Aynı kaynak Harrington’un geçen yıl evlendiği rol arkadaşı Rose Leslie’nin de eşine destek olduğunu ifade ederek, “ Eşi Rose ona oldukça destek oluyor. Ona yakın olan herkes biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu biliyor. Şu anda onun tek ihtiyacı olan şey huzur ve sessizlik” dedi…

‘ALDATMA SÖYLENTİLERİ KİT HARINGTON’U  PSİKOLOJİK ANLAMDA YIPRATTI”

Bununla birlikte, aldatma söylentilerinin de oyuncuyu yıprattığı aktarıldı. Geçen yılın kasım ayında Harington’un eşini Rus model Olya Sergeevna ile aldattığı iddiaları ortaya atılmış ancak Harington ve Leslie çifti konu hakkında bir açıklama yapmamıştı…

 

KATILDIĞI SON PROGRAMLAR İLE SOSYAL MEDYA DA ÇOK KONUŞULDU

Kit Harington bir süre önce Variety’ye verdiği röportajda, “En karanlık dönemim Jon Snow’un öldüğü ve sonra geri geldiği, dizide oynadığım Jon karakterine yoğunlaştığı zamandı. Gerçekten tüm dizinin Jon’un geri gelmesine odaklanması rahatsız ediciydi. Kendimi dünyanın en şanslı insanı ama diğer yandan da çok savunmasız hissettim” şeklinde açıklamada bulunmuş, dizinin 5. Sezon finalinde Jon’un ölmesinden sonra rolüne tekrar adapte olabilmek için terapiye gittiğini belirtmişti.

Game of Thrones’un finalinin ardından HBO tarafından yayımlanan “The Last Watch” isimli oyuncuların senaryoyu okurken tepkilerinin yer aldığı arka plan belgeselinde Kit Harington’un tavırları gündem haline gelmişti.

Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan ve Emilia Clarke’ın canlandırdığı Deanerys Targaryen’i öldürdüğü sahneyi okurken verdiği tepkiler viral videolar haline gelere sosyal medyanın o günlerde en çok konuşulan olaylarından biri haline gelmişti.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

ve

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Güzel günler dileriz.

 

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.