fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-kilolu bayan giyimi

Fazla Kiloları Saklamanın 10 Yolu

Bazen diyetler ve egzersiz için yeterli zamanımız olmadığı zamanlarda birkaç fazla kiloyu saklamamız gerekir. Doğru seçilmiş kıyafetler ile daha ince görünmeniz mümkün.

Kadın sitesi , moda bölümümüzde sizlere doğru giyimle kiloları gizleme tüyoları yazımızı  sizinle paylaşmak istiyoruz.

 

Doğru giyinerek kiloları gizleme  ip uçları

Aşağıda sizlerle paylaşacağımız basit uygulamaları yaparak fazla kilolarınızı kıyafetinizin içerisinde yok ederek zarifliğinize zariflik katacaksınız. Hazır olun çevrenizdekiler ne kaar da zayıflamışsın diyecek kadar şaşıracaklar.

  1. Kıyafetinize Mutlaka Dikey bir çizgi ekleyin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-1

Uzun bir ceket ile çok katmanlı bir kombin  seçmeniz- sizi daha ince ve daha uzun gösterecektir. Düğmelerinizin konumuna çok dikkat etmelisiniz: kullandığınız ceket nasıl olursa olsun düğmeleri ile tek bir sıra oluşturmalısınız.  Bu sizi çok daha ince gösterecek …

 

  1. Doğru sutyeni seçin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-2

Göğüsleriniz sutyeniniz tarafından düzgün şekilde desteklenmediğinde, sanki göbeğinizin bir parçası haline gelir ve dikkati daha fazla göbeğinize çeker. Doğru bir sutyen göğüslerinizi kaldırır ve karnınızla mideniz arasında boşluk yaratır ve böylece birkaç kilo fazlanız olan karnınız daha az dikkat çeker.

 

  1. Siyah giyin ve parlak bir ayrıntı ekleyin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-3

Tek tonlu bir görüntü oluşturun ve mutlaka parlak bir ayrıntı ekleyin: bir ceket, bir etek veya bir üst. Parlak ayrıntıyı gizlemek istediğiniz kilolu bölgeden başka bir bölgeye yerleştirmelisiniz. Dikkatli gözleri kilo fazlanız olan bölgeden uzaklaştırmak için harika bir yöntemdir.

 

  1. A-siluet elbiseleri tercih edin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-4

60’lı yılların kadın modasında olduğu gibi, ince kumaştan yapılmış kıyafetler ve 20’li yılların modasında olduğu gibi  düz etekleri olmayan a şeklindeki etekleri olan trapez şeklinde giysiler ile mükemmel bir görünüme sahip olursunuz.

 

  1. Düğmeyi doğru yükseklikte ilikleyin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-5

Düğmelerin karnınızın en belirgin kısmında olduğundan emin olun. Düğme kısmı yukarıdaysa, en küçük göbek şişkinliği bile daha görünür hale gelir ve tüm dikkati küçük bile olsa karnınıza çeker.

 

  1. Çok Hafif kumaşlardan kaçının

 

fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-6

Çok hafif kumaşlar genelde dökümlü olur ve şişkinlikleri ve şişkin bölgelerdeki ayırım çizgilerini daha fazla vurgular. Özellikle şişkin bölgelerinizi bir çeşit  korse gibi tutabilecek daha kalın kumaşları tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. Pileli ve ipek gibi daha hacimli gösteren kumaşlardan uzak durmanızı öneriyoruz.

 

  1. Üst giyiminizi alt giyiminize sokmayın
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-7

Gömleğinizi yada tişörtünüzü pantolon yada eteğinizin içine sokarak karnınızın etrafında net bir çizgi oluşturursunuz ve kaçınılmaz olarak o bölgeye dikkat dikkat çekersiniz. Üst giyimi pantolon yada eteğin içine sokmadan üzerine düşecek şekilde giyin. Üst giyiminizin uzunluğunun, karnınızın alt ucunun biraz altında olmasında dikkat edin. Böylece çok şık bir karın kamuflajı yapmış olursunuz.

 

  1. Doğru çanta seçimi
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-8

Kullandığınız çantanın boyutu bile görünümünüz’ün daha şişman yada zayıf olma konusunda görünümünüzü etkiler. Büyük bir çanta kullanırsanız alırsan, daha ince görünürsünüz. Eğer boyunuz ortalamadan daha kısaysa orta boy çantaları tercih etmelisiniz. Böylece hem boyunuz ile uygun oranda çanta kullanmış hem de fazla kilolarınızı daha etkin gizlemiş olursunuz.

 

  1. Mat kıyafetler seçin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-9

Parlak kumaş her zaman çok dikkat çeker ve karnınızdaki yada kalçanız daki her katı daha fazla vurgular; bu nedenle mat kıyafetler tercih etmeniz çok  daha iyidir.

 

  1. Göğüs bölgesini saran elbiseler tercih edin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-10

Bu, her zaman işleyen bir hiledir: Özellikle göğüs bölgesini saran bir kıyafet kullanmanız yalnızca göbeğinizi gizlemekle kalmaz, aynı zamanda sahip olduğunuz kadınsı figürü ortaya çıkartır ve bütün dikkatleri göğüslerinize çeker.

KİLO VERME KONUSUNDA KESİM ÇÖZÜMÜ OKUMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

 

% 100 ETKİLİ KİLO VERME YÖNTEMLERİ

DİĞER KADIN MODA TÜYO VE BİLGİLERİNİ OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Zarif ve zayıf günler dileriz…

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.