Charlize Theron, “Fazla Kilo Depresyona Sokuyor ! “

Dünyaca ünlü Oscar ödüllü Afrikalı Holywood oyuncusu Charlize Theron, son filmi “Tully” için aldığı kiloların onu depresyona soktuğunu söyledi…

 

Charlize Theron’un Tully filmi  için aldığı kilolar güzelliğinden hiçbir şey kaybettirmedi fakat kendisi aldığı kilolar nedeni ile depresyona girdiğini söyledi.

fazla-kilo-depresyona-sokuyor-charlize-theron-3

Yeni Filmi Tully de kilolu bir kadını canlandırıyor

Yeni filmi Tully için  tam 20 kilo alan ve neredeyse 2 katı beden ölçülerine erişen 47 yaşındaki dünyanın en ünlü sinema oyuncularından olan Charlize Theron adlığı kilolar nedeni ile depresyona girdiğini belirtti…

 

Alınan kiloların geçken daha kolay verildiğini belirten Charlize, Tully filmi için aldığı 20 kiloyu vermekte zorlandığını ve psikolojik olarak depresyona girdiğini söyledi.

fazla-kilo-depresyona-sokuyor-charlize-theron-4

Kilo alabilmek için porsiyonlarını artırdığını belirten Theron Gece yarısı geç saatlerde 2 porsyon fastfood sipariş ediyor ve yiyormuş.

fazla-kilo-depresyona-sokuyor-charlize-theron-2

Tully için kilo alabilmek için bol miktarda karbonhidrat aldığını ve bir süre sonra bu yemek düzenine alışştığını belirten Theron kilo alıp filmi çektikten sonra fazla kilolarını kolay veremediğini itiraf etti.

fazla-kilo-depresyona-sokuyor-charlize-theron-monster

Daha önce de büyük bir değişim geçirerek ve yine kilo alarak büyük bir oyunculuk sergileyerek “Monster adlı film ile Oscar ödülü alan Theron Yaş ilerledikçe kilo vermenin çok daha zor olduğunu belirtti…

 

Yaklaşık 20-25 gün çok mutlu sanki şeker dükkanındaki bir çocuk gibi eğlenceli olduğunu belirten Charlize bir süre sonra tüm yemek ve yaşam düzeninin bozulduğunu ve çok zorlu bir film çekimi süreci geçirdiğini belirtti,

fazla-kilo-depresyona-sokuyor-charlize-theron-atomic-blonde

Charlize theronun rol aldığı Tolly filmi mayıs 2018 gibi vizyona girecek ve büyük merak uyandırmış durumda. Bu filmin çekimlerinden sonra hızla kilo vermeye çalışan Theron bu sürecin yaklaşık 1 buçuk sene sürdüğünü ve kilo verdikten heme sonra çektiği “Atomic Blonde” isimli filmle bir nev i kilo vermeyi kutladığını belirtiyor.

Açıkçası biz ve çevremizdeki bir çok insanda olumsuz bir etki bırakan Atomic Blonde dan sonra Charlize Theronun ustalık işlerinden biri olduğunu düşündüğümüz “Tolly” i heyecanla bekliyoruz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Mutlu günler

 

 

 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.