Ezgi Sertel’in eşi Ozan Çobanoğlu Aslı Turan ile görüntülendi

Arka Sokaklar dizisinin beğenilen oyuncusu Ozan Çobanoğlu dizinin kadrosuna yeni katılan Aslı Turan ile Etiler’de bir mekanda görüntülendi.

Ozan Çobanoğlu’nun eşi Ezgi Sertel’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

 

ezgi-sertelin-esi-ozan-cobanoglu-asli-turan-ile-goruntulendi-1-yil-once-evlendiler

Etiler’de bir eğlence mekanında görüntülendiler.

Türk televizyonlarında en uzun soluklu dizilerden biri olan Arka Sokaklar polisiye dizisinin Hakan komiserin i canlandıran Ozan Çobanoğlu diziye yeni katılan Arda Turanlı ile Etiler’de bir eğlence mekanında görüntülendi.

Arkadaşlar biz diziden arkadaşız Ozan evli ve yanlış anlaşılabilir”

Habercilerin ilaçlarının patlaması ile birlikte baş başa yemek yiyen ve şarap içen Ozan Çobanoğlu ile Aslı Turanlı telaşa kapıldı Ozan Çobanoğlu masadan kalkarak bir ağacın arkasına saklanmaya çalışırken Aslı Turanlı kendilerini görüntüleyen gazetecilere “Arkadaşlar biz diziden arkadaşız Ozan evli ve yanlış anlaşılabilir” şeklinde serzenişte bulundu.

Çekilen fotoğrafları silmeye çalışan Ozan Çobanoğlu ve Aslı Turanlı bu haberin yapılmaması için çok büyük çaba sarf etti.

Ozan Çobanoğlu ve Ezgi Sertel geçen yıl evlenmişlerdi.

Bir yemek programında sunuculuk yaparak tanınan Ezgi Sertel ile Ozan Çobanoğlu geçen yıl Dünya evine girmişlerdi.  Karabük Safranbolu  da 1 Ekim 1981 yılında doğan 36 yaşındaki Ezgi Sertel in bu konuda nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

ezgi-sertelin-esi-ozan-cobanoglu-asli-turan-ile-goruntulendi-asli-turanli-kimdir

Aslı Turanlı Kimdir ?

Magazin dünyası tarafından merakla beklenen ve sosyal medyada trend topic olan buluşmanın diğer kahramanı olan Aslın Turanlı ilk olarak kim milyoner olmak ister adlı televizyon arışma programı ile izleyiciler ile tanıştı.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAK İÇİN HEMEN BU YAZININ ÜSTÜNÜ TIKLATIN

İyi günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.