Evde Mahsur kalınca izlenecek  15  Film

Bir şekilde hepimiz evlere tıkıldık kaldık ve sosyalleşemiyoruz. Dışarıda Kar Fırtınası var ve evden zaten çıkamıyorsunuz. Şöyle güzel bir film izlemek için dijital platformları geziyorsunuz fakat izlemek için hangi filmi seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Tanıdık bir durum gibi geliyor öyle değil mi ?Sihirli kadın sitesi yazarları olarak sizin işinizi daha kolay hale getirmeye karar verdik ve bugün sizin için çok yüksek aksiyonu olmayan daha çok dram ve romantik komedi tarzında filmlerden birkaç tanesini paylaşarak evde geçireceğiniz zamanı daha güzel değerlendirebilmeniz için tavsiye vermek istiyoruz

Reklam

 

Evde sıkılmamak için izlenebilecek filmler

Sizler için yeni eski demeden sevdiğimiz bazı filmleri derledik. Siz de zevkinize göre 1 2 tanesini seçip konularına göre izleyebilirsiniz…

 • Salonlar (Deck the Halls)

Buddy Hall, kobağının komşusunun evi (Steve Finch) konağı etkileyici görünmediğini fark eder. Hall, evini  parlak ışıklarla  süslemeye karar verir. Bay Finch, evinin mahalle içinde hep en güzel ev olmasını istediği için bu fikirden hiç hoşlanmaz ve macera başlar.

 

 • Danimarkalı Kız (The Danish Girl)

Gerçek olaylara dayanan film, Danimarkalı ressam Einar Wegener’in hikayesini anlatıyor. Einar başarılı bir erkek, ancak hayatında bir şeylerin eksik olduğunu hissediyor ve bu eksiklik onun gerçekten mutlu olmasını engelliyor. Karısının isteği üzerine, Einar kadın resim modeli olarak poz verince her şey değişmeye başlar.

 

Reklam
 • Fare yarışı (Rat Race)

Jerry Zucker tarafından insanlar hakkında yapılan muhteşem bir komedi – ya da daha çok insanların parasal bir ödül kazanmak için ne yapmaya hazır oldukları hakkındaki gerçekler ortaya çıktıkça,. Bolca  kahkaha atmak isterseniz, bu filmi listene dahil etmekten çekinmeyin!

 

 • Kalbin olduğu yer (Where the Heart Is)

17 yaşındaki Novalee’nin son derece naif bir öyküsü. Novalee zamanla büyüyor ve saflığını kaybetmeye başlıyor, ancak her şeyin yeniden yoluna gireceğine inancını kaybetmiyor. Yabancılarla iletişim kurmakta biraz zorlanmasına rağmen, yavaş yavaş bunu başarıyor ve  onun kendine olan inancının yeniden filizlenmesine ve mutluluğunu tekrar bulacağı konusunda güzel sinyaller veriyor.

 

 • Taksi (Taxi )

Belle şehrin en iyi taksi şöförü. Taksi şoförlüğünün iyiliğinin yanı sıra aynı zamanda en hızlısı da. Belle’in rüyası para aldığı taksi müşterilerine hizmet etmek yerine araba yarışlarında şampiyon olmak. Bu düşleri kurarken,rezalet bir şöför ama iyi bir Polis olan Andy ile yolları suçlular dolayısı ile kesişir ve bir şekilde suçlular ile mücadele etmek durumunda kalırlar. Tabi birbirlerini öldürmezlerse…

 

 • 13, 30 olursa (13 Going on 30)

Çocukken hangimiz olabilecek en kısa zamanda bir yetişkin olma hayalini kurmadık! Bu filmin ana karakteri de bu hayali kuran 12 yaşından 13 yaşına girmek üzere olan bir kızdır. 13. doğum gününü kutlarken mümkün olan en kısa sürede 30 yaşında bir kadın olmayı dile. Ve bir şekilde bu dileği kabul olur ve sabah 30 yaşında uyanır. Sonra …… J

 • Popüler (popülarite)

Rose Pamphyle adında genç bir kadınla ilgili mükemmel bir Fransız komedisi. Bulunduğu yerde bir ev kadını olarak yaşamak istemeyen Rose Şehri terk etmeye karar verir. Gitmek istediği yer aşk şehri Paris’dir ve Paris’in rose için büyük sürprizleri vardır….

 

 • Brooklyn

Eilis bir İrlandalı genç kızdır ve İrlanda’yı terk edip Amerika’ya gitmeye karar verir. Evini unutmaya başlarken İrlandadan gelen önemli haberler doğrultusunda çok da istememesine rağmen tekrar ülkesine dönmek zorunda kalır. Ülkesine döndüğünde ise önemli olaylar onu beklemektedir. ..

 

 • Dağ evi kızı (Chalet Girl )

Genç Kim iyi bir iş arayışındadır. Şık bir dağ işletmesine giden kim orada snow-board yapmak için çok heveslidir. Her geçen gün kaldığı işletmenin sahibinin oğluna  aşık olur.ama acaba o yakışıklı adam acaba kim ne düşünmektedir ?

 • New York da 1 Dakika (New York Minute )

Bir gün içinde ne olabilir? Aslında birçok şey, gerçekten beklenmedik bir çok şey olabilir! Jane ve Roxy, ikiz kardeşler, sürprizler le dolu bir gün yaşamanktadırlar. İkisinin de  bu gün için kendi açılarındançok önemli planları vardı, ama bir anda her şey kontrolden çıktı.

 

 • Paracı kızlar (Material Girls)

İnsanlara göre “ağzına gümüş kaşıkla doğan” ( zenginlik ve zorluk bilmezlik anlamında )  iki kız kardeşin hikayesi . Babalarının ölümünden sonra, milyonlarca dolarlık büyük bir kozmetik şirketini miras olarak devraldılar. Ancak bir imalat skandalı, kızkardeşlerin istikrarlı iş yaşamlarını ve maddi durumlarını riske sokuyor.

 

 • Sadece, sev beni ! -Tylko mnie kochaj ( Just Love Me )

Bir Polonya filmi. Ana karakter olan Michal, başarılı bir mimardır. İlk bakışta, bir insanın hayal edebileceği her şeye sahiptir. Ancak yalnızdır ve akşamlarını Televizyon izleyerek geçirmektedir.küçük bir kızın kapısını çalıp, onun kızı olduğunu söylemesi ile birlikte rutin hayatı  sona erer.

 

 • Fransız süiti ( Suite Française )

Fransız yazar Irène Némirovsky’nin aynı adlı romanından uyarlanan film,  Beklenmedik bir şekilde bir Alman komutanına aşık olan evli bir Fransız kadın Lucile’in hikayesini anlatıyor.

 • Adalin kaç yaşında ? ( The Age of Adaline )

Bunu gizlememize gerek yok biz tük kadınlar sonsuza kadar geç kalmak isteriz. İşte bu filmde de bu konu alınmakta. Acaba bu bir lütuf mu yoksa tüm sevdiklerinin yaşlanıp öldüklerine şahit olmak bir lanet mi ?

 • Karmaşık (It’s Complicated)

 

Bu film, Jane ve eski kocası Jake’in karşılaştıkları zor bir durum karşısında yeniden bir araya gelmek zorunda kaldıkları bir hikayeyi anlatmakta. Sorun şu: Jake başka biriyle evli ve Jane in bir sevgilisi vardır. Yoksa bu yeniden birlikte mutluluklarını tazelemek için ikinci bir şans mı?

Bazen hayat hepimizi şaşırtabilir.

 

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI DA SAKIN UNUTMAYIN 😉 .HEMEN OKUYUN 

Güzel günler dileriz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.