Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisinden Silahlı Saldırı 4 Ölü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi Saldırı Düzenledi

Bugün saat 3 (15.00) sıralarında Volkan Bayar isimli bir öğretim görevlisi görev almak da olduğu Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde silahlı saldırı düzenledi şu ana kadar alınan bilgiye göre 4 ölü mevcut…

Gözaltına alınan öğretim görevlisi saldırgan Volkan Bayar in sorgusu halen devam ermekte.

İlk önce Hedef alarak ateş ettiği sonra rastgele ateş etti

Araştırma Görevlisi olarak Eskişehir Osmangazi Üniversitesine gelen Volkan Bayar üniversitede önce üniversite dekanı olan Cemil Yücel in odasına giriyor dekanı orada bulamayınca dışarı çıkıyor ve ekranın sekreterine vurarak öldürüyor. Ardından bir kişiyi daha vuran saldırgan Bayar üst kata çıkarak iki kişiyi daha vuruyor.

Osmangazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde de soruşturmalarda adı geçen ve şahit olarak gösterilen Volkan Bayar Eskişehir osmangazi Üniversitesi’nde bazı çalışan Öğretim görevlilerini fetö terör örgütü mensubu olmakla suçlamış ve bu suçlamalar karşısında hakkında soruşturma başlatılmış.

Volkan Bayer’in Osmangazi Üniversitesi’nde düzenlediği silahlı saldırıda öldürdüğü 4 kişinin kendisi hakkında soruşturma açılması konusunda şikayetçi olan kişilere olduğu Ben kendisinin de Feto terör örgütü mensubu olduğunu iddia ettiği kişiler olduğu bilgisi veriliyor.

Polisin zanlı Volkan Bayar’in halen ifadesini aldığını ve ifade eden sonra daha ayrıntılı bilgiye kavuşacağımızı düşünüyoruz.

Saldırıdan tesadüf eseri odasında bulunmadığı için kurtulan,Eskişehir Osmangazi Üniversitesi dekanı Cemil Yücel yaptığı bir video paylaşımda saldırgan Volkan Bayar’ın akli dengesi yerinde olmayan sürekli olarak üniversite çalışanlarını rahatsız eden korkulan bir insan olduğunu belirtti.

İyi günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.