ERKEKLER KADINLARDAN NE DUYMAK İSTER

ERKEKLERİN KADINLARDAN DUYMAYA BAYILDIKLARI

Erkekler ve kadınlar her ne kadar farklı olsalar da ortak olarak duymaktan hoşlandıkları cümleler vardır. Her ne kadar farklı olduklarını iddia etseler de tüm erkeklerin karşısındaki kadından duymaktan hoşlandığı bazı ortak cümleler mevcuttur. Kadın sitesi aşk ve ilişkiler bölümünde “ Erkeklerin duymaya bayıldığı sözler ” yazımıza yer veriyoruz..

 

ERKEKLERE  SÖYLENECEK SÖZLER

Eğer doğru bir dille karşınızdaki erkeğe hitap ederseniz bırakın sizinle birlikte olmaktan mutlu olmasını iki dudağınızın arasından çıkacak olan bir sonraki kelimeyi heyecanla bekler olacak, sizin fikir ve düşüncelerinize çok daha önem verecektir ve sizi daha çok arzulayacaktır

Sihirli Kadın sitesi olarak erkekleri etkileyen  cümlelerden bazılarını sizin için derledik …

  • En çok Bu Konuda senin fikrini merak ediyorum

herhangi bir olay karşısında bir çok insan farklı fikirlerini sunuş olsa da ve siz fikrinizi beyan etmiş olsanız bile bu veya benzeri bir cümleyi karşınızdaki adama mutlaka söyleyin ve fikrini sonuna kadar dinleyin.

  • Bu açıdan hiç düşünmemiştim 

Bu cümleyi genellikle karşınızdaki adamın fikrine katılmalısınız. Sizinle aynı fikirde olmasa bile, siz onun fikrine katılmıyor olsanız bile. Katılmadığınızı beyan edin fakat kesinlikle bu şekilde hiç düşünmediğinizi ve onun da haklı olabileceğini mutlaka söyleyin…

 

  • Bu söylediklerini biraz daha düşünmeliyim

Yine anlaşamazlık durumunda bu cümleyi mutlaka kullanın hem yükselme ihtimali olan tansiyonu biraz daha aşağıda tutacak. Hem de karşınızdaki adamın biraz daha düşünmesine fırsat tanımış olacaksınız.

  • Çok çekici bir adamsın. 

Karşınızdaki erkek çok yakışıklı olsa bile unutmayın kendisinde daha çekici bir erkek daha olma ihtimali ve sizin bu erkekle karşılaşıp “yakışıklı adam ” deme ihtimaliniz her zaman mevcut. Dolayısı ile böyle bir söylemde bulunsanız bile ki tavsiye etmiyoruz, en azından kendisini çok çekici bulduğunuzu ve bunun yakışıklılıktan daha önemli bir durum olduğunu hissettirme ve açıklama ihtimaliniz olacaktır…

 

 

  • Senin gibi adam var mı ?

Bu cümleyi mutlaka kullanın bu karşınızdaki adamı ne kadar benzersiz olduğunu hissettirmenizi sağlayacaktır. Yalnız bu cümleyi kullanırken çok dikkatli olun eğer daha önceki bir ilişkinize yaklaşma durumu söz konusu olursa konuyu hemen taca atmanız gerekiyor. Başka bir sevgili ile kıyaslanmadığı duygusunu net biçimde hissettirmelisiniz.

 

  • Şu yönlerin eşsiz. 

Mutlaka karşınızdaki adamın sahip olduğu önde özelliklerini yüceltmenizi öneriyoruz. Bu yönler mümkün olduğunca fiziksel özelliklerden seçilmemeli. Mümkün olduğunca karakteristik özelliklerinden bir kaçını söylemelisiniz. Sakinliğin eşsiz, bilgili duruş gibi özellikleri olabilir.

 

  • Erkeksi özelliklerini mutlaka vurgulayın.

bu durum çok ince bir çizgi üzerinde duruyor. İnanılmaz seksi bir adam olduğunu belirtmeniz gerekiyor fakat bu cümleleri kurarken kıyas veya benzetmelerden kesinlikle uzak durarak söylemelisiniz. Onun erkeksi yönlerini hatta sinirli hallerinden bazılarını eğer öne çıkartırsanız kendisini daha kudretli hissedecektir.

 

  • Cürretkar cümleler kurun

Çok sık olmayacak şekilde belirli zamanlarda özellikle kalabalıkta diğer insanlara çaktırmadan seksi cümleler fısıldayın kulağına. Bu onu çok kudretli ve seksi hissettirecektir.

 

Erkeklerin bayıldıkları kusurlarımızı biliyor musunuz ? Öğrenmek için hemen yazımızı OKUYUN ,

yada erkeklerin duygusal duvarlarını nasıl aşacağınızı bu yazımızla hemen ÖĞRENİN 

KADIN ERKEK İLİŞKİSİ KONUSUNDA DİĞER YAZILARIMIZI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

Sizlerin de erkekleri etkileyen cümlelere eklemek istedikleriniz varsa lütfen bizimle paylaşın…

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.