Erkekleri Tavlama Rehberi 

Bir kadının bir erkeği tavlama yolları erkeğine göre kimi nüanslar barındırsa da genel kurallar değişmez. Kadınların hepsi erkeklerin aslında hangi kadınsı davranışlardan etkilendiğini merak eder ve bu konudaki önerileri asla gözden kaçırmazlar. Erkekleri kimi zaman şirin, kimi zaman seksi, kimi zaman çılgın veya uyumlu davranışlarınızla siz de büyüleyebilirsiniz. Kadın sitesi aşk ve ilişkiler bölümünde  “kadınlara erkeklerin dikkatini çekme yöntemleri” yazımıza yer veriyoruz…

 

Erkeğin kalbine giren yöntemler

erkeklerin-dikkatini-cekme-yontemleri-2

Öncelikle belirtelim Tabi ki tüm erkekler aynı değildir ve yapısına göre davranılmalıdır . Fakat bir çok erkeğin ortak bazı iç duvarları yıkan noktaları vardır. Aşağıda size derlediğimiz öneriler tavsiye niteliğindedir ve karşınızda ki adamın karakter özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. küçük denemelerle bu yöntemlerin hangisine ağırlık vereceğinize siz karar vermelisiniz.

  • Erkeklerin Evlerini Fethedin

Öncelikli olarak erkeklerin çoğu evlerinde düzensizdir ve evlerini düzene sokan kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir.

 

  • Arayın onu 

Bahaneye gerek duymadan sadece aklınızdan geçtiği için telefon etmeniz, kendi içlerinde itiraf edemeseler bile erkekler için son derece etkileyicidir. Bu, onu düşündüğünüzü belli edecek özgüvene ve samimiyete sahip olduğunuz anlamına gelir…

 

  • Erkekler Korumayı Sever

Sizin koruyucunuzmuş gibi hissetmesine izin verin. Bundan gurur duyacaktır.
Diğer yandan erkeklerin çoğu her ne kadar makyajı çekici bulmadıklarını ve çok masraflı olduğunu söylese de siz bakımlı olmaktan vazgeçmeyin. Bu her zaman bir erkeği etkiler. Sade ve az makyaj yapabilirsiniz ama bunu bakımsızlıkla karıştırıp kendinizi sakın boşlamayın.

  • Çocuklara Davranışınız Erkekler için önemli

Çocuklarla iyi anlaşan ve onları seven kadınlar erkekleri etkiler…

 

  • Kıyafetlerini Giyin

Birçok erkek, gömleğini veya tişörtünü kadınların üzerinde görmekten çok hoşlanır.

  • Klasik Romantizmi ihmal etmeyin

Yine her ne kadar kokulu mumlardan, ambiyanstan anlamıyor gibi gözükseler de birçok erkek böyle şeyleri baştan çıkartıcı bulur.

  • Dalaşırken dikkat

Unutulmaması gereken bir başka nokta ise, bazen erkeklerin kadınlarla kasten inatlaştıklarıdır. Kimisi inatlaşan kadınları çok çekici bulurken, kimisi de çocuk gibi küsen kadınları çok şirin bulur…

 

  • Farklı zamanda Farklı ayakkabı

Bacakları ve kalçayı her ne kadar çekici gösterse de çok yüksek topuklar sanıldığının aksine erkeklerin ilgisini fazla çekmiyor; özellikle de üzerlerinde durmakta zorlanıyorsanız.

  • Sürprizleri İhmal Etmeyin

Sürprizler karşısında kadınların yüzünde beliren çocuksu tebessümler ve gözlerinin parıldaması erkekler için vazgeçilmezdir.

  • Erkekler Erotizm sever

Cinsel hayatınızda bastan çıkarıcı olsanız bile, erkeklerin aslında şehvetin habercilerinden (imalı bakışlar ve sözler gibi…) etkilendiklerini unutmayın.

AŞK VE İLİŞKİLER İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

Güzel günler dilerim

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.