Erkekleri kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmak için ne yapmalıyız

Hayatımızda yeni giren veya halihazırda hayatımızda olan erkeklerin bazı alışkanlıkları hoşumuza gitmiyor olabilir. Erkeklerin kötü alışkanlıklara sahip olması ilişki dinamiklerine Temel’den zarar verebilen durumlar oluşturabilmektedir. , Peki bu konuda erkeklerinin kötü alışkanlıklarından arınmasını isteyen Biz kadınlara görev düşmüyor mu ?…

 

Reklam

Bugün sinirli kadın sitesi olarak sizlerle erkekleri kötü alışkanlıklarından uzaklaştırma önerilerini paylaşmak istiyoruz.

Erkeklerin kötü alışkanlıkları nelerdir

Hayatımızda olan erkeklerin kötü alışkanlıklarının neler olduğunu bilmemiz Daha doğrusu doğru şekilde bilmemiz bu kötü alışkanlıklardan aramalarına yardımcı olabilmemiz için ilk gerekliliktir.

Biz kadınların işine gelmeyen her şeyi erkeğin kötü alışkanlığı değildir !

Bakın Öncelikle bilmemiz gereken şey şu gerçekten kötü alışkanlıklar ilişki dinamiklerine karşısındaki kişiye ve kendisine zarar veren davranış biçimi oluşturan zarar verici davranış biçimlerini ifade eder.

Çok yüksek miktarda sigara kullanımı çok yüksek miktarda alkol kullanımı kumar bağımlılığı çok fazla küfürlü konuşma fanatiklik ve aldatma eğilimi gibi davranışlar kötü alışkanlıklar sınırı içerisine girebilmektedir.

Fakat arkadaşlarıyla Haftada bir gün iki gün birlikte vakit geçirmesi az miktarda çakırkeyif olacak kadar düzenli olmamakla birlikte alkol tüketmesi belirli zamanlarda maça gitmesi arkadaşlarıyla haftada bir PlayStation oynaması gibi şeyler aslında Kötü alışkanlık sınırına doz aşımı olmadığı sürece girmemektedir. Hatta İnsanların sağlıklı psikolojiye sahip olmaları ve ilişki dinamiklerini sağlıklı bir şekilde oluştura bilmeleri açısından bu özel zamanlar aslında bir gerekliliktir.

Lütfen işimize gelmeyen her konuyu Kötü alışkanlık olarak adlandırma hatasına düşmeyelim….

 

Reklam

Kötü alışkanlıklardan kurtarma tavsiyeleri

erkekler-kotu-aliskanliklarindan-nasil-uzaklastirilir-keyif-verici-maddeler
  • Öncelikle Eğer Kötü alışkanlık olarak nitelendirdiğimiz şey sigara, içki veya başka bir keyif verici madde kullanımı ile ilgili ise lütfen kullandığı şeyi zararlarını ona defalarca kere hatırlatmakta vazgeçin. Eğer yetişkin bir insansa emin olabilirsiniz ki bu zararların Kendisi de gerek televizyon sosyal sorumluluk kampanyalarından gerekse bir yerlerden okuyarak veyahutta duyarak zaten bu bilginin sahibdir. Bu durum sizden bu kötü alışkanlığı saklama sana benlik ispat etme duygusuna girmesine veya sizden uzaklaşmasına neden olacaktır.

Kendisine Keyif veren şeylerin yerine yine Keyif veren fakat zarar vermeyen bir şey olması konusunda ikna edebilirsiniz. Nihayetinde sizin sevgiliniz veyahut da eşiniz olduğundan dolayı kendisine en çok zararlı alışkanlıklar haricinde nelerin keyif verdiğini sizden daha iyi bilen birisi yoktur.

Bu konuda psikolojik yardım alması gerektiği söz konusuysa Kendisine bunu kesinlikle direkt olarak söylememeniz gerekmekte Aslında ihtiyacı olduğunu onun kendisi fark etmesini sağlamanız gerekmektedir. Aynı şekilde direkt olarak kendisine böyle bir şey söylerseniz emin olun ki kullandığı O keyif verici maddeyi üretenler den veya o maddeyi üreten firmaların avukatlarından çok daha başarılı bir biçimde savunacak ve hatta Üstün zekaya sahip olan birisi ise Siz de kullanmaya teşvik edecektir.

  • Fanatiklik duygusu. Fanatiklik duygusu büyük olma ve Bu bağlamda başarılı büyük bir organizasyonun parçası olma duygusunun bir uzantısıdır. Bir futbol takımına basketbol takımına veya bir sanatçıya Fanatik biçimde bağlılık duyma duygusu aynı zamanda kişinin başka bir değerden beslenerek kendisini değerli hissetmesini sağlar.

Fanatiklik duygusunu tamamı ile geçirebilmeniz in çok mümkün olmadığından referans alarak yine de makul derecelere fanatiklik duygusunu indirmeniz karşınızdaki erkeğin aslında ne kadar değerli olduğunu ona doğru bir biçimde samimi şekilde hissettirebilmek ile mümkündür. Fakat arada sırada dolan duygularını boşaltabilir Mesih için bir stadyuma giderek bağırıp çağıra bilmesi emin olun boşaltılması gereken bir iç enerjinin en masum boşaltma şeklidir….

 

GERÇEK NEDENİNİ BİLİRSENİZ ONU KÖTÜ ALIŞKANLIKLARINDAN KURTARABİLİRSİNİZ!  

  • Küfürlü konuşma alışkanlığı. Küfürlü konuşma alışkanlığı özellikle birisi Türk milletinin bulaşıcı hastalıklarından biridir. Genellikle erkekler söyledikleri şeyin anlamını çok fazla düşünmeden noktalama işareti olarak başka bir deyişle nokta ve virgül yerlerine kadın cinsel organının üzerinde gerçekleştirilecek eylemi ifade eden cümlelerle küfür ederek iletişim kurarlar.

Küfürlü konuşan erkekler özellikle Biz kadınları sosyal ortamlarda çok utandıran bir durumdur. Bu durum ile mücadele etmek ise aslında çok kurnaz bir yöntemden geçmektedir.

“Onu kendi silahıyla vurun”

Onu kendi silahıyla vurun derken kesinlikle sizde ona küfür edin demiyoruz. Fakat onu ona sizinle yaşaması gereken özel tensel münasebeti neden kendisinin ağzında sağa sola ifade ediyor olduğunu söyleyebilirsiniz ve hatta söyleme gel bunu yaşayalım gibi Cilveli ifadelerle sürekli olarak kendisine uyarıcı telkinlerde bulunmanız bir süre sonra her küfür etme ihtiyacı duyduğunda size karşı sorumluluğundan ve ettiği küfür anlamını bir kere daha düşünerek bu alışkanlığından yavaş yavaş kurtulmasına yardımcı olur.

Çok önemli not: erkekler cinsel içerikli küfürleri en yoğun biçimde cinsel ilişki yaşayamadıklarını da veya tatmin duygusunu yaşayamadıkları zaman ederler.

Sanırım bu mesaj sizin için yeterli olacaktır.

erkekler-kotu-aliskanliklarindan-nasil-uzaklastirilir-co-eslilik
  • Zamparalık diğer adıyla playboy luk kötü alışkanlığıÇok fazla kadınla birlikte olma ihtiyacı Aslında cinsel bir ihtiyaçtan çok duygusal bir ihtiyaç ile alakalıdır. Yani erkek Eğer cinsel anlamda duygusal gününü besle yemiyorsa veyahutta kendisini sevgisiz hissediyorsa birçok farklı kadınla birlikte olarak değer görme duygusal cinsellik açısından doyurulma ihtiyacı duyuyor demektir.

 

İçimizden bazılarının Hadi canım oradan Her erkek aldatır erkeklerin hamurunda var dediğimi biliyoruz. Bu sorumluluğunu annelerden ve diğer kadınlardan öğrenilmiş bir salma refleksi olduğunu size çok basit bir biçimde ispat edebiliriz.

Erkeklerle kadınlar hemen hemen aynı sayıdadır ve eğer bir erkek sevdiği ise veya bir sevgilisi varsa aynı oranda kadında duygusal anlamda Aslında ilişki ile bağlanmış durumdadır.

Dolayısıyla erkekler eğer başka bir erkekle cinsel münasebete girmiyorsa yani karşısındaki kadınsa karşısındaki kadınlarda aynı oranda erkeklerle birlikte oluyor ve hatta Onların da sevgilisi olanların oranı da erkeklerinki ne çok yakın demektir.

Sorumluluğun savuşturmak yerine sevdiğiniz insan ile Aşkın gereği olan cinsel iletişimi olabildiğince sevgi dolu birbirlerimizin sınırlarına müdahale etmeyecek kadar fantezi dünyası oluşturabileceğiniz bir Platformu tutmanız gerekmektedir…

 

Şunu hiçbir zaman unutmayın bir erkeğin kötü alışkanlıklarından kurtulmasını istiyorsanız o Kötü alışkanlığın yerine en az o kötü alışkanlık kadar güçlü bir başka iyi alışkanlığı koymasına yardımcı olmanız gerekir. Bu konuda Kendisini bilmiyor ise kendisine bulma yolunda onun karşısında bir direnç olarak değil yanında bir destek olduğumuzu hissetmesi gerekir.

ERKEKLERİN KADINLARDAN DUYMAYA BAYILDIĞI SÖZLER YAZIMIZI MUTLAKA OKUYUN

ve

ERKEKLERİN BAYILDIĞI KADIN KUSURLARI YAZIMIZI DA OKUMALISINIZ.

Sevgilimiz ile mutlu ve kötü alışkanlıklar ile güzel alışkanlıkları birlikte Yaşadığımız bir ömür diliyoruz .

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.