Hayatınızda ki erkeğe söylememeniz, yapmamanız gerekenler

Erkekler En Çok Nelere Sinirlenir ?

Bir çok davranış ilişki içerisinde ki iletişim bağlarını zayıflatır. Bizim duymak istemekten hoşlanmadığımız gibi bir erkeğin de hayatında olan duygusal ilişki yaşadığı kadından asla duymak istemeyeceği sözler ve maruz kalmak istemeyeceği davranışlar vardır. Hiç tahmin etmediğiniz çok küçük şeyler erkeğinizi çileden çıkartmaya yetebilir. Kadın sitesi aşk ve ilişkiler bölümünde “erkekleri sinirlendiren kadın davranışları” yazımıza yer veriyoruz…..

Reklam

 

Erkekleri Anlayabilir miyiz ?

Erkekleri kızdıran davranışlar
erkekler-en-cok-nelere-sinirlenir-2

Biz kadınlar olarak çok iyi biliyoruz ki erkekleri anlamak da en az erkeklerin kadınları anlaması kadar zor. Onlar da çoğu zaman içinde ne olduğunu kestirmek zor olan kapalı bir kutu gibi olabiliyorlar. Onları tam olarak anlayamasak da en azından bazı ortak ve belirgin hassasiyetlerini tahmin edebilir ve ona göre davranabiliriz…Kadınlara kıyasla kendilerini ifade biçimleri son derece kısıtlı ne yazık ki. Biz de onlar hakkında bir araştırma yapalım ve bu erkekleri farkında olmadan nasıl deli ediyoruz biraz öğrenelim istedik.

 

Erkekleri en çok sinirlendiren şeyler

 • Erkekler eski sevgilileri ile ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorlar. Şimdiki kız arkadaşlarının sürekli eski sevgiliye dair soru sorup kendilerinin önceki hayatı hakkında bilgi edinmeye çalışmasına sinir oluyorlar.
 • Erkekler her şeyden önce kadının kadınsılığını, yumuşaklığını önemsiyorlar. Kesinlikle erkekleşmiş kadınlardan hoşlanmıyorlar.
 • Erkekleri genelleyen bir söz söylediğinde, sevgiliniz artık asla kazanamayacağını düşünür. “Bütün erkekler” olarak sınıflandırıldığında o erkek çok çabuk vazgeçme davranışı gösteriyor.
 • Her ne kadar takmıyormuş gibi görünseler de erkekler, sevgililerinin ünlü erkeklere hayran olmaları bir yana, onların çekiciliğinden dem vurmalarına, o yakışıklıların kendi cinsel dürtülerini harekete geçirdiğini söylemelerinden hoşlanmıyorlar.
 • Erkeklerin fikir birliği etmişçesine karşı çıktıkları bir başka nokta ise kadınlar tarafından “yolunacak kaz” yerine konulmaları. İşte buna kesinlikle dayanamıyorlar. Bu yüzden eğlencenin yanında harcama kısmını da zaman zaman paylaşmanız çok iyi olacaktır…

 

 • Erkekler de seks esnasında konuşma meselesinden hiç hoşlanmıyorlar. Hele bir de partnerlerinin kafasının orada olmadığını anlarlarsa sinirleri iyice bozuluyor. Seksin kendiliğinden gelişmesi ve iki tarafı da mutlu etmesinden yanalar. Seks esnasında küçük fısıldaşmalar, hafif yönlendirmeler seks terapistlerinin önerdiği bir şey. Ama şundan emin olun ki uzmanlar hiçbir zaman “konuşma”dan “muhabbet etme”yi kastetmiyorlar.
 • Bu arada erkekler dünyasında aşırı makyajlı ve aşırı takılı kadınlar da  out!
 • Erkekler vücutlarındaki kıllar hakkında bir şeyler söylenmesinden rahatsız oluyorlar.
 • Sarhoş kadınlar onlar için çekilmez. Ölçüyü kaçırmamak onlar için önemli bir ölçü!
 • Doktor gibi öğütler veren ve bunların uygulanmasını baskı haline getiren kadınlardan hoşlanmıyorlar…

 

 • “Arkadaşlarınla çok fazla takılıyorsun” gibi bir cümle erkeğin sizi muhtaç veya mızmızmışsınız gibi düşünmesine neden olur. Kaldı ki, bir erkeğe bu söylendiğinde o , aşk ile özgürlük arasında seçim yapmak durumunda olduğunu hisseder. Hiç kimse kapana kısılmışlık duygusunu yaşamamalı çünkü bu duygu ilişkiyi sona yaklaştırmanın en hızlı yollarından biri.
 • Erkekleri, kötü alışkanlıkları hakkında iğneleyici sözler sinir ediyor ancak yumuşak yapılan uyarılara da uymaya çalışıyorlar.
 • Her alanda kendileri ile yarışan kadınlar da erkeklerin dayanamadıklarından.
 • Kadınların regl dönemlerinde çok asabi olmaları ve küçük şeylerden bile kavga çıkarmaya hazır olmaları erkekleri çileden çıkarıyor. Ama bunun için yapılabilecek bir şey yok! ..

 

 • İlginçtir, kadınlar tarafından dağınıklıkla suçlanan erkekler de dağınık kadınlardan hoşlanmıyor.
 • Başkalarının ilişkilerinden bahsedilmesi, birbirlerine aldıkları hediyelerden konuşulması ve örnek gösterilmesi onları sinir ediyor.
 • Erkeklerin kusurlarını ve hatalarını sık sık gündeme getiren kadınlar karınlarını ağrıtıyor!
 • Erkekleri dedektif gibi takip eden kadınlar da erkekleri çıldırtıyor.

AŞK VE İLİŞKİLER İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

Güzel günler dilerim

Benzer yazılar

Bir yorum var: “Erkekler En Çok Nelere Sinirlenir?

 1. Gercekten hepsi doğru bi zamanlar bende sevgilime oyle davranirdim bıkardi ama simdi mutlu ilişkimi bozmamam icin bunları okumam bana cok iyi tavsiye oldu ağzınıza sağlık

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.