Erkekler Kaç Saniyede Bir Cinsellik Düşünür ? 

Biz kadınlar için çok önemli bir soru. Bu sorunun cevabını sevgili bilim adamları biz kadınlar için araştırmış ve çıkan sonuç çok ilginç.

Reklam

 

Her an Mı ?

erkek-kac-saniyede-bir-cinsellik-dusunur

Hepimiz biliyoruz ki, yaşadığımız ortak durum, etrafımızdaki erkeklerin sürekli bizlere cinsel yaklaşımlarda bulunup dillerinden düşürmedi küfürler de bile sürekli cinsel çağrışımlarda bulunuyor olmalarıdır.

Yapılan araştırmalar sonucu erkeklerin yaklaşık 7 saniyede 1 cinsellik düşündüğü, savının yalan olduğunu ortaya koyuyor.

Yahu zaten 7 saniye de bir 1 nefes alabiliyorken cinsellik nasıl düşünülebilir. Bunu araştırmanıza gerek var mı ?

Bir de bu araştırmayı ne kadar sağlıklı yapabildiniz.

Yani erkekleri aldınız karşınıza ve şunu mu sordunuz kaç saniyede bir cinsellik düşünüyorsunuz ?…

 

Haydi onu anladık bir cevap da aldınız.

Reklam

O cevabı veren adam yada kadın her neyse elinde kronometre mi taşımakta ?

Hadi onu geçtik sorular sorulduğu (nasıl sorularsa bu arada bunlar) anlardaki durum her erkek veya kadın için aynı hissi mi uyandırıyor ?

Soruyu soran kişinin sorma şekli yada cümlenin yazım şekli yada gösterilen resim çağırışımı tetikleyicimi ?

Sorduğunuz insanlar bir testten geçtikleri duygusu ile uyarılıyor ya da aksine siniyorlar mı ?

Aynı yaşamı yaşayan, aynı yemekleri yiyen, aynı kadın veya erkekleri gören, aynı ateşli veya aynı isteksiz partnerle mi birlikteler ? cinsellikten anladıkları aynı şey mi? aynı pozisyonları mı biliyorlar ?

Dinsel tabuları var mı?

Anne baba ilişkileri naslıdır?

Yaşları aynı mı aynı ayda mı doğdular ?

Pankreasları aynı işlerlikte mi ?…

 

Allah aşkına saçma cinsel içerikli konular ile insanları uyutacağınıza gerçek anlamda insanların cinselliğe nasıl baktıklarını, cinselliğin önemini insanlarla biraz paylaşın. İnsanları eğitin.

Günümüzde hala dünyanın her yerinde kadınlar cinsel istismara uğramakta, sokakta dolaşırken çocuk yaştaki erkekler bile ağızlarında dolaşan erkek cinsel organı ile kadın cinsel organı arasında gerçekleşen kendisinin doğmasına vesile olan aktiviteyi, karşısındaki insanı aşağılamak onu kızdırmak için bir araç olarak kullanmakta.

Bu durum gerçekleşirken etrafındaki kadınlara bir çeşit tacizde bulunduğu bile farkında değil.

Aynı çocuk büyüdüğünde biz kadınlara tacizde bulunmaktan, hatta aralarından bazıları tecavüz etmekte. Daha ileri gidip gencecik kızlara hatta erkeklere ve hatta çocuklara tecavüz edip öldürmekte.

Öncelikle bu konunun derinine inin. Konu hakkında biraz düşünün.

Erkeklerin yada bizim kaç saniyede bir cinsellik düşündüğü değil önemli olan. Cinselliği nasıl algıladıkları. Bir aşağılama unsuru mu, bir küfür aracı mı , kirli düşünceler mi, cinsel yoksunluk mu ?

 

Yoksa insanların varlıklarının sebebi olan aşk ile yaşanması gereken ve temel ihtiyaçlardan biri olan mucizevi bir birleşme mi ?

 

Eğer son söylediğimiz Mucizevi bütünleşme ise bırakın erkekler bunu her saniye düşünsün, hatta biz de düşünelim bir zahmet !

Cinselliği hepimiz severiz farklı zamanlarda farklı uyarıcılardan etkileniriz kısaca hepimiz kendimize özel, hepimiz farklıyız.

İlişkiler ve cinsellik hakkındaki diğer yazılarımız için HEMEN BURAYA TIKLAYIN.

Mutlu günler dilerim

Ayrıca o erkekleri biz kadınların doğurduğunu ve yetiştirdiğini unutmayalım …

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.