Hoşlanan erkek davranışları

Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder ?

Hoşlandığınız kişinin vücut dilinden veya bazı konuşmalarından size ne hissettiğini anlamak çok kolay! Gelin bugün hoşlanan erkek davranışlarına bir bakalım…

 

Hoşlanan erkekler ne yapar ?

Hoşlanan erkek davranışları nelerdir ?
erkek-hoslandigini-nasil-belli-eder-2

Birinden hoşlandığınız da onun size olan hislerini anlamak için bin bir analiz yaparız kafamızda. Ağzından dökülen lafları dikkatlice dinler, yaptığı hareketleri dikkatle inceler, bakışlarının altında yatan anlamları bulmaya çalışırız. Aslında bunu anlamak hiç de zor değil. İşte birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın yolları…

 

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

  • Eğer Size Gözlerinize Bakamıyorsa sizden hoşlanıyor olabilir

Erkeklerin gözleri söz konusu olduğunda kadınlar için durum biraz daha zor. Zira kadınlarla fazla içli dışlı olan, hatta ‘çapkın’ diyebileceğimiz erkek tipinin bakışlarındaki gerçekliği ölçmek oldukça zor. Kadınları nasıl etkileyeceğini çok iyi bildiğini düşünen bu erkek tipinin tuzağına düşmemenizi tavsiye ederiz. Bu erkek tipi bariz uzun bakışlarını gözlerinize sabitler, üstüne bir de jest ve mimikleriyle romantik erkek rolü oynar. Karşınızda böyle bir erkek var ise aman dikkat!!

Oysa gerçekten hoşlanan erkek, çekingen bakışlar fırlatan erkektir. Bakışlarınızı uzun süre gözlerine dikin ve test edin, ne kadar sürede çekiyor gözlerini sizden? Eğer karşılıklı olarak bir şey konuşmadığınız anlarda beş saniyeden daha uzun süre gözlerinizin içine bakamıyor, bakışlarını nereye çevireceği konusunda tereddüt yaşıyorsa, bilin ki sizden hoşlanıyor!…

 

  • İltifat Ediyorsa sizden hoşlanıyor olabilir 

Hoşlanan erkek, karşısındaki kadını sözleriyle, anlattıklarıyla etkilemeye çalışır. Tabiidir ki espri yeteneği olan erkekler bu konuda açık ara farkla öndeler. Çünkü kadınlar gerçekten de hoş sohbet ve esprili hikayeler anlatabilen erkeklerden hoşlanırlar.

Dışa dönük erkekler sözlerinin arasına iltifat cümleleri sıkıştırmayı ihmal etmezler. Ancak içe dönük yapılı olanlar kolay kolay iltifat edemez, sadece sözlerinin içine sizi sahiplendikleri fikrini veren imalar yerleştirirler. Keyfinizin yerinde olmasını önemserler. Kalabalık ortamlarda canınızı sıkan bir durum olduğunu fark ettiklerinde sizden önce söze girerek birilerini uyarmayı görev bilirler…

 

  • Konuşmada sorular soruyor ve iyi dinliyorsa…

Sizinle konuşurken işinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla, gittiğiniz yerlerle, sevdiğiniz filmlerle ilgili sorular soruyorsa sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmek istediği apaçıktır.

  • Sosyal Medya Hesaplarında Beğeni Yağmuru

Eğer Instagram, Facebook ,twitter gibi Sosyal medya hesaplarınızda ki tüm beğeniler bir anda söz konusu olan erkek tarafından beğeniler ile doluyorsa . Fazla söze gerek yok. Beğenisini görmenizi isteyen biri var demektir.

 

  • Jest ve mimiklere dikkat…

Hoşlanan erkek, sözleriyle olduğu kadar jest ve mimikleriyle de kibar görünmeye çabalar. Fiziksel olarak kadına yakın durmaya çalışır.

“Tesadüfen” sık sık hoşlandığı kadının karşısına çıkar. Muhtemelen arkadaş çevresi sayesinde sizin nerede olacağınızı öğrenip tatlı tesadüfler yaratır. Yüzünde, size karşı hakim olamadığı gülümseme ifadesi, konuşurken hata yapmamaya çalışması, en bildik hoşlanma belirtileridir.
Enstrüman çalabilen bir erkekse, size bir gün enstrüman çalmak istediğini söylemesi ya da ilginizi çekeceğini düşündüğü bir etkinliğe özel olarak sizi davet etmesi de kolay anlaşılır belirtilerdendir.
İçe dönük erkekler, diğer arkadaşlarıyla gayet iyi sohbet edebilirken siz geldiğinizde süt dökmüş kediye dönebilirler. Eğer arkadaşlarından, onun içe dönük, utangaç bir kişi olduğunu öğrendiyseniz, bu davranışı sizin için bir mesajdır…

 

  • Ardı ardına gelen mesajlar bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir…

Cep telefonlarının bu kadar popülerleşmesi, flört şekillerini de ciddi oranda etkiledi ve değiştirdi. Her ne kadar daha az cesaret ve özgüven gerektirse de birinin yüzüne bakarak bir şey söylemektense, mesaj yazmak çok daha kolay geliyor insanlar. Eğer sizin de telefonunuz ondan gelen mesajlardan susmak bilmiyorsa, emin olun yakında bir itiraf gelecektir.

  • En klasik ve romantik belirti…
    Kadınların çiçekten hoşlandığını erkekler de bilir. Eğer bir erkekten durup dururken çiçek geldiyse sizden hoşlandığı ve sizi etkilemeye çalıştığı kesindir.

AŞK VE İLİŞKİLER İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. 🙂 

Güzel günler dilerim

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.