TEMEL MODA TÜYOLARI

Modaya uygun olmak için temel kurallar

Her kadın hem güzel hem de modaya uygun giyinmek makyaj yapmak ister. Kadın sitesi moda bölümünde ” Moda da güncel olmak için bilinmesi gerekenler ” yazısını paylaşıyoruz…

 

En Önemli 6 Moda İpucu

Kariyeri, aileyi dengelemek ve kendimiz için sosyal bir yaşam sürecek zaman bulmak arasında, her gün modaya uygun şekilde kapıdan çıkmak imkansız görünebilir, ama değil!

Sadece bazı temel kuralları benimsemek ve uygulamak , daha doğrusu yaşam biçimi haline dönüştürerek bunu başarmanız çok kolay.

Siz de en az zahmetle nasıl çok daha şık bir görünüme sahip olacağınızı öğrenmek için lütfen yazımızı okumaya devam edin, öğrenmeniz gereken temel kuralları rahatlıkla uygulayabileceksiniz…

 

Trend olma kuralları

BASİT MODA KURALLARI

Aşağıda sizlerle paylaştığımız kurallar kendi stilinize ,size uygun olan tarza göre düzenlemeniz çok önemlidir. İstediğiniz kadar moda renkleri trend kıyafet ve makyajı uygulayın kendi vücut şeklinize göre giyinme kurallarını bilmez  ve beden sınırlarına hakim olamazsanız güzelliğiniz bir bütün olarak görülemeyecektir…

  1. Sabah için Geceden Hazırlanın!

Her şeyi planlayamazsınız, ancak sabahlarınızın sizi hazırlıksız yakalamasına izin vermeyin.

Tıpkı zaman kazanmaya çalışmak için bir Pazar günü bir hafta boyunca yemek yemeyi planladığınız gibi, sabah ne giyeceğinize karar verin.

Kararsız, stresli sabahlara ve kıyafet için pişmanlık duyulan günlere veda edin!…

 

  1. Doğru şekilde İlham Alın!

Gerekirse, en sevdiğiniz Instagram yıldızı veya kız kardeşinizin en iyi arkadaşının kuzeni olsun, takip etmek için şık kadınlar bulun.

Tarzı size ilham veren doğru moda tutkunlarını keşfedin, ardından kıyafetlerinizi planlamak için fotoğraflarını ilham kaynağı olarak kullanın.

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Hemen Instagram’da yada Pinterest uygulamasında  moda ve fashion hashtagleri ile arama yapın!

  1. Yerine Göre giyin yerine göre makyaj yap !

Ne giyeceğiniz konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız, gideceğiniz yeri ve kimi göreceğinizi düşünün.

Şüphe duyduğunuzda, ortama ve kişiye göre giyinmeye özen gösterin.

Çok süslü görünmekten endişe ediyorsanız, mütevazi ama şık bir şekilde giyinmek için Kanvas veya kargo ceketi gibi rahat bir kıyafet tercih edebilirsiniz…

 

  1. Konforu Şıklığa Tercih Etme!

Özellikle giyinirken zaman zaman rahatlık ararız. Yeni bir şey denemek asla sorun olmamalı.

Daha rahat olduğu için, seni daha basit ve gösterişsiz gösterecek kıyafetleri sakın çok sık tercih etme. Sana sürekli diken üstünde otur da demiyorum,

Şıklık senin için konfordan her zaman daha öncelikli olmalı. Tabi ki sağlık şartlarını önde tutarak. Yani kış ortasında incecik giyinme yada ayağına vuran ayakkabı ile gezme.

  1. Aksesuarları Sev ve doğru zamanda doğru şekilde kullan !

Emojili bir kolye, pop-renkli bir çanta ya da büyük bir çift küpe (ya da yukarıdakilerin tümü) olsun, en az bir aksesuar takmaya çalışın.

Sağlam bir aksesuar parçası doğru kullanıldığında  girdiğiniz ortamda kolaylıkla dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Unutma, aksesuar çok önemli!..

 

  1. Gardrobunu Güncel Tut!

Modaya uygun giyinmek istiyorsan en  önem vermen gereken şeylerin en başında o odandaki mütevazi gardırop var ya ona hakim ol. Ufak tefek değişiklikler ve eklemelerle artık mütevazi olmayacak.

Vücut şekline ve saçına, makyaj tarzına uygun şekilde Modayı takip et, trendlere uyum sağla ve yeni alışverişler yapıp dolabını çeşitlendir

Birbiri ile uyumlu kıyafetler satın almaya dikkat et, böylece en ekonomik ve en şık şekilde giyinebilirsiniz.

DİĞER KADIN MODA BİLGİLERİNİ OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI DA SAKIN UNUTMAYIN 😉 .HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Güzel günler dilerim

Benzer yazılar

Bir yorum var: “En Önemli 6 Moda İpucu

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.