En İdeal Koca’nın Sahip Olması Gereken 10 Özellik

Bir çok duyum ve araştırmaya dayanarak biz kadınlar için en ideal koca olacak erkek özelliklerini 10 adede indirmeyi başardık. Yazımız çok kısa olabilir ama inanın sihirli kadın sitesi ekibi olarak bu yazıyı yazmak için aylardır araştırma yapıyoruz ve çevremizdeki kadınlar arasında yaptığımız anketleri tekrar tekrar yenileyerek bu kadar kısaltabildik ve en sonunda size  Kadın sitesi aşk ve ilişkiler bölümünde ideal kocayı nasıl seçilir konusunda aydınlatmak için hazırladık.

 

İdeal hayat arkadaşı nasıl olur ?

  • Kendi başına yemek hazırlayabilmeli ve yemek hazırladıktan sonra mutfağı toplayabilmeli.

Bir erkeğin ev düzeni ile ilgili sizin hayatınızı zorlaştırmaması ve doğal olarak daha kolay bir yaşam süre bilmeniz için kendi başına yemek yapabiliyor ve mümkünse yemek yaparken bomba patlamış gibi yaptığı mutfağı toplayabilmesi yada yemek masasını kurması hayatınızı çok kolaylaştıracaktır. Bahsettiğimiz bu işleri hep onun yapması değil hem kendine yetebilmesi için çok önemlidir. Hem de bazen size destek olabilmesi için çok önemlidir. Pislettiğini toplayabilmesi de çok önemli tabi.

 

Korkusuz Erkek İyidir

  • Zorluklardan korkmuyor ve boyutu ne olursa olsun herhangi bir sorunu çözmeye hazır olması gerekir.

Hayatta bir çok zorluk ile karşılaşma ihtimaliniz var bu zorlukların bazıları ile yeni karşılaşılması dolayısı ile zorluk çekilebilir fakat yanınızdaki erkeğin zorluklardan korkmaması ve sorunun çözümüne odaklı olması çok önemlidir. Bu birlikte yaşayacağınız adamın hayatınızı kolaylaştırması konusunda en önemli özelliklerden biridir…

 

  • Ev işleri Konusunda size yardım eden neyi nereden ve nasıl alacağını bilen bir adam olmalı.
en-ideal-kocanin-sahip-olmasi-gereken-10-ozellik-3

Evdeki eksikleri görüp onları almak için hemen hareket eden , birlikte ortak kararlarınız doğrultusunda evde size ev iş ve ihtiyaçlarında yardımcı olan bir adam sizin için mutluluk veren bir hayat arkadaşı olacaktır.

  • Çok Ciddi bir hata yapmış olsanız bile sizi her zaman destekleyen bir erkek olmalı.

Hayat hatalarla doludur herkes hata yapar bazen bu hatalar çok büyük olabilir. Fakat kimse hata yaptıktan sonra yalnız kalmayı doğal olarak istemez. Erkeğinizin anlayışlı olması işte tam bu sebepten dolayı önemlidir. Hatanız ne olursa olsun anlayışlı ve hayata tekrar adapte olabilmeniz konusunda destekçi bir erkek çok idealdir

  • Kadınlar kadar olmasa da detaylara dikkat ediyor olmalı.

Her ne kadar bir kadın kadar olmasada en azından önemli detaylar konusunda dikkatli olmalıdır. Mesela saçınızda yaptığınız yarım tonlu bir renk değişikliğini fark edebilmesi çok önemlidir :)…

 

  • Akıllı olmalı, sadece zeki olmamalı.

Bir çok erkek zekası ile övünür fakat ideal erkek sadece zeki değil aynı zamanda akıllıdır. Nasıl adımlar atılacağı konusunda sadece düşünmez aynı zamanda o adımlar en doğru en uygun şekilde atar.

  • Sizi yani kadınını nasıl neşelendireceğini biliyor olmalı.

Ayda 1 kere de olsa enerjimiz düşer hayata koyu renkli gözlüklerle bakarız işte tam o zamanda size nasıl davranacağını kestirebilen sizi tanıyıp size mutluluk enjekte edebilen bir adam çok ideal bir yaşam arkadaşıdır.

  • Uzlaşmacı ve pazarlık yapmayı bilen bir adam olmalı.

Hayat arkadaşı olarak seçeceğiniz adam etrafındaki dünya ile uyumlu bir adam olmalı ve insanlarla nasıl uzlaşacağını bilmeli bu onu dış dünya ile uyumunuz konusunda yanınızda duran büyük bir güç olarak hissettirirken aynı zamanda diğer insanlardan öne çıkan bu özelliği sizi çok gururlandıracaktır.

  • Evden ayrıldıktan hemen sonra sorunlarınızı unutmayan ilgili bir adam olmalı.

Bir çok sorun yaşayabilirsiniz fakat yaşadığınız gerçek bir sorun ile gerçek anlamda ilgilenen bir adam ile bir hayat yaşamak ve o sorunlardan arınmak çok daha kolay olacaktır. Vurdum duymaz olmayan bir erkek hem şefkatlidir hem de size gerçek anlamda güç veren bir dayanak olacaktır.

  • Fikrinize Önem veren bir erkek olmalı.

Sizi dinleyen,söylediklerinizi anlayan ve katılmasa bile fikirlerinize saygı duyan bir erkek hem size kendinizi çok iyi hissettirir hemde hayat denen bu uzun yolda birbirinizi geliştirip büyütmeniz konusunda çok iyi bir dost olacaktır.

Sevgiyle kalın ve böyle bir adam bulursanız ve evlenmek istemezseniz hemen telefonunu bizimle paylaşın. Emin olun bu adam için hemen Nikah masasına oturacak yada önce boşanacak bir çok kadın vardır.  🙂

AŞK VE İLİŞKİLER KONUSUNDA DİĞER YAZILARIMIZI OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Mutlu günler dilerim.

 

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.