Ebru Şallı’nın Küçük Oğlu “Pars” Lenfoma Hastası

Eki Manken olan ve sonraları Harun Tan ile evlenmesinin ardından çocuk sahibi olan Ebru Şallı küçük oğlu Pars’ın Lenfoma Hastası olduğunu üzülerek açıkladı…

 

Ebru Şallı , Aylum Talu ya Oğlu Pars’ın Lenfoma olduğunu açıkladı

ebru-sallinin-kucuk-oglu-pars-lenfoma-hastasi-once-pars

Ebru Şallı, katıldığı Oylum Talu’nun moderatörlüğünü yaptığı televizyon programında öğrenenleri üzen bir paylaşımda bulundu.

Daha önce Harun Tan ile bir evlilik yapan ve bu evlilikten 2 oğlu dünyaya gelen Ebru Şallı, büyük oğlu olan Beren’in eğitimine yurt dışında devam ettiğini belirtirken, küçük oğlu olan 8 yaşında ki Pars’ın yakalandığı Lenfoma hastalığı sebebiyle çok zor bir yıl zor günler yaşadıklarınız belirtti.

Talu’ya içini döken yakın zamanda nişanlısı Uğur Akkuş ile düğün hazırlığı yapan Ebru Şallı: “Özel hayatıma gelen eleştiriler umrumda değil. Önceliğim Pars” şeklinde ifadede bulundu…

 

Pars’a Lenfoma Teşhisi 1 yıl önce Koyulmuş

Talu’ya içini döken Ebru Şallı :  “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı.”

Geçen sene lenfoma hastalığına yakalanan 8 yaşındaki oğlunun yaşadığı süreçten de bahseden Ebru Şallı, şunları söyledi:

‘HASTALIKLA MÜCADELE EDİYORUZ’

Şikayetleri 2018 de başlayan Leenfoma teşhisi koyulan 8 yaşındaki oğlunun yaşadığı süreçten de bahseden Ebru Şallı, hastalığı öğrendikten sonra yaşadıklarını şu şekilde anlattı:”Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz; ancak şu an Pars’ın durumu daha iyi.”

LENFOMA RAHATSIZLIĞI NEDİR?

Lenfoma lenflerde gözlemlenen bir kanser türüdür.  Lenfoma teşhis ve ardından iyileşebilir.

LENFOMA İLE İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN ZİYARET EDİN

 

Küçük Pars’a acil şifalar Ebru Şallıyada geçmiş olsun diliyor en kısa zamanda küçük Parsın sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Mutlu günler dileriz

 

 

Bu sayfada arananlar:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.