Cilt Ütüleme İle Gençleşme Tedavisi Nasıl Olur?

Yaşımız ilerledikçe ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir.Bu nedenle daha genç ve diri gözükmek için cildimize ameliyat botox veya bir takım cerrahi işlemler yaptırmak isteriz.Ağrısız,iğnesiz gencecik bir cilde kavuşmaya ne dersiniz işte size alternatif bir seçenek cilt ütüleme yöntemi.

 

Cilt Ütüleme Yöntemi Kimlere Yapılabilir?

Cilt ütüleme yöntemi hem kadınlar aynı zamanda erkeklere de yapılabilir. Cilt Ütüleme işlemi Rayo Frekans ile gençleşme ameliyatsız estetik yöntemidir aslında Radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme kırışıkları tedavi etme amacıyla kullanılmasına yüz ütüsü diyoruz.

 

Cilt Ütüleme Tedavisinin Seansları

Cilt ütüle seansları ortalama 45-60 dakika arası sürmektedir. Tedavi yaşa göre farklılık gösterebilmekte kimi bölgede 20 dakika sürebilen tedavi bazı bölgelerde ise 1 saati bulabilir.

 

Cilt Ütüleme tedavisi sadece yüz Bölgesinde mi Kullanılır?

Yüzü ütüleme tedavisi yalnızca kırışıkları yok etme .cildi gençleştirmede kullanıldığı kadar bölgesel yağları eritmede de vücudun belirli bölgelerinde kullanılan bir yöntemdir.Göbek,kalça gibi bölgelerde de yağları eritmek için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Botoks tedavisinden kaçınan bayanlar için oldukça etki gösteren ütüleme yöntemi günümüzde çok sık kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Tedavinin  nadir olarak hassas ciltlerde şişlik,kızarıklık meydana getirdiği söylenebilir.Şikayetler en fazla bir gün sürmekte ve ertesi gün şikayetler ortadan kalkmaktadır.

GÜZELLİK İLE İLGİLİ DİĞER YAZILAR İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

GÜzel günler dilerim

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.