Charlize Theronun Erkek Çocuğu, Kız gibi Hissediyormuş

Ünlü Afrika Kökenli Oscar ödüllü kadın oyuncu Charlize Theronun evlatlık aldığı Afrika Kökenli erkek çocuğu kendisini kız gibi hissediyormuş. Charlize in çocuğunun cinsel kimliği sosyal medya ve magazin dünyasının nedendir bilinmez en çok konuşulan haberlerinden biri haline geldi

 

Charlize Theron Kız kıyafetleri giydirdiği için Eleştiriliyordu

charlize-theronun-erkek-cocugu-kiz-gibi-hissediyormus-2

Ünlü oyuncu Charlize theron erkek çocuğu olan Jackson ile görüntülendiğinde çocuğun erkek olmasına rağmen kız kıyafetleri giymiş olması konusunda eleştiri yağmuruna tutuluyordu.

Charlize Theron çocuğuna kız kıyafetleri giydirmesi ile ilgili :

“İki çok güzel kız sahibiyim”

Theron Yaptığı açıklamada : “Jackson 3 yaşındayken bana ‘Ben erkek değilim’ dedi. Ben de herhangi bir ebeveyn gibi ‘Peki’ dedim. İki çok güzel kız sahibiyim” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Günümüzde Karşı cins şeklinde hissetmenin doğuştan gelen bir durum olduğu teorisi çok güçlü

charlize-theronun-erkek-cocugu-kiz-gibi-hissediyormus-3

Günümüzde bilim insanları karşı cins gibi hisseden insanların bu durumlarının yapısal olduğu konusunda teorileri gün geçtikçe güçlenmekte.

Kadın yada erkek bedenine sahip oluğ karşı cins gibi hisseden ve bedeninin ait olduğu cinse ilgi duyan kişiler Ülkemiz de de cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak yaşamlarına devam etmekte.

Bu durum medeniyet çağı olan günümüzde artık daha çok kanıksanmakta. Cİnsiyet konusundaki tercih veya duygular hakkında kimsenin kimseyi eleşirmeye hor görmeye ve aşağılamaya hakkı yotur

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Güzel günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.