Sosyal Medyanın en Çok Konuşulan Haberleri Charlize Theron’un değişen Saç Rengi

Geçtiğimiz gün düzenlenen Dünya’nın en prestijli sinema filmi ödülü olan Oscar Töreninde, film sektörünün sarışın güzellerinden biri olarak bilinen Charlize Theron’un törene katıldığı sırada değişmiş saç rengi damga vurdu…

 

Reklam

 

Charlize Theron daha önce de defalarca kere farklı projeler için imaj değişikliği yaptı

charlize-theron-sac-rengini-degistirdi-sari-sacliydi

Sarışın saçlarını kestane rengine boyayan Charlize Theron’un daha önce de defalarca kere imaj değişikliği yaptığına şahit olmuştuk.

Oscar ile taçlandırılan Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye taşınan Moster  (canavar) adlı film için kilo alan kaşlarını kesen ve pejmürde bir imaja bürünen Charlize ,  yakın zamanda sinema severlerin karşısına Tully adlı filmde yine kilolu bir ev kadınını canlandırmak için yine aldıüı klolar ile kendinden bahsettirmişti.

Bu tip imaj değişikliklerini genellikle film projeleri için yapan Charlize Theron un yine bir film projesi için mi imaj değiştirdiği sorusuna yakın zamanda cevap bulacağımız düşüncesindeyiz.

 

Saçlarını Sarıdan Kestane rengine çeviren Charlize Theron Daha önce de siyah renk saç kullanmıştı

charlize-theron-sac-rengini-degistirdi-daha-once-de-seytanin-avukati-icin-degistirmisti

Sarı saçları ile akıllara kazınan Charlize Theron sinema dünyasında adını ilk duyurmaya başladığı yıllarda Keanu Reaves ve Al Pacino ile baş rollerini oynadığı Şeytanın Avukatı filminde de saç rengini siyaha boyamıştı.

 

Oscar Töreninde saçları kadar Giysisi de göz kamaştırdı
charlize-theron-sac-rengini-degistirdi-kiyafeti-cok-begenildi

Katıldığı 2019 Oscar törenine değiştirdiği saç rengi ile dikkatleri üzerine toplayan Charlize  Theron’un kırmızı halıda giydiği Gri rengi şık kıyafet de büyük beğeni topladı.

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN

Mutlu günler dileriz.

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.