Gazeteci-yazar ve sunucu Ceren Akdağ cinsel tacize uğramış

Sunucu ve gazeteci Ceren Akdağ konuk olarak katıldığı bir televizyon programında televizyon dünyasında uğradığı cinsel tacizi açıkladı…

Ceren Akdağ Cinsel Tacize Uğramış ve  Psikolojik Yardım almış

Ceren Akdağ Cinsel Tacize Uğramış
Ceren Akdağ Cinsel Tacize Uğramış

Katıldığı bir yemek programında kendisi ile ilgili özel soruları Onur Büyüktopçu ya cevaplayan Ceren Akdağ çalışmakta olduğu televizyon Dünyası içerisinde cinsel tacize uğradığını belirtti ve aynı zamanda bu konu ile ilgili psikolojik anlamda çok zorlandığını ve tedavi gördüğünü söyledi…

 

Konu ile ilgili herhangi bir kişi adı ve ayrıntısı vermeyen Ceren Akdağ Urla’da cinsel tacizin son 5 yıl içerisinde gerçekleştiğini belirtti.

Ceren Akdağ’ın bu açıklaması üzerine televizyon programı içerisindeki herkes büyük bir şok yaşadı…

 

“cinsel tacize uğradım!”

Ceren Akdağ’ın cinsel tacize uğradığını belirten açıklamaları

“Televizyon dünyasında tacize uğramadım diyemiyorum. Ben cinsel tacize uğradım. Bir dönem bununla ilgili tedavi de gördüm. Bir süre kendine anlatamıyorsun bu durumu. Acaba böyle bir şeyi ben mi yarattım diyorsun. Yakın arkadaşlarınla bile paylaşamıyorsun çünkü kendini suçlu hissediyorsun. Son 5 yıl içerisinde gerçekleşti diyebilirim. Bu yaşta yaşadım ben bu olayı. Bir dönem çalıştığım insanlardan bir tanesiydi ve inanamadım. Beni sıkıştırmaya çalıştı. Elimde çay bardağı vardı. ‘Bir daha denerseniz bu çay bardağını kafanıza geçiririm’ dedim. O gün canlı yayına çıkmadım ve o insanla bir daha hiç karşılaşmadım. Gerekli yerler gerekli şeyleri yaptılar.”..

Tacizden korunabilmek için önerileri öğrenmek için HEMEN OKUYUN

Sevgili Ceren Akdağ’a geçmiş olsun diyor hiç bir kadının böyle br durumlar yalnız başına mücadele etmeye çalışmamasını mutlaka yardım istemesini tavsiye ediyoruz.

Mutlu günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.