Çağatay Ulusoy’un Netflix’in ilk Türk dizisinde oynayacak partneri belli oldu

Netflix de yayınlanacak olan ilk orjinal Türk dizisinde ana karakteri Çağatay Ulusoy oynayacak. 27 yaşındaki genç oyuncu Çağatay Ulusoy’a başrolde Burcu Biricik in eşlik edeceği iddia edildi.

cagatay-ulusoyun-netflixin-ilk-turk-dizisinde-oynayacak-partneri-netflix-ilk-orijinal-turk-dizi

Burcu Biricik dizide Çağatay Ulusoy’un sevgilisini  oynayacak?

 

2017 Mayıs ayında Anlaşmasının imzalandığını duyuran Netflix’in ilk orijinal Türk dizisinin detayları yavaş yavaş belirmeye başladı.

 

cagatay-ulusoyun-netflixin-ilk-turk-dizisinde-oynayacak-partneri-burcu-biricik

Dizide Çağatau ulusoyun sevgilisi rolünde Burcu Biricik in oynayacağı dedikoduları giderek yaygınlaşmaya başladı.

Daha önce puhu platformunda yer alan Fi dizisi büyük ses getirmişti.

Netflixin ilk Türk dizisinde başrolü oynayacak olan Çağatay Ulusoy Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra Türk tarihinden esinlenen bir kahramanlık hikayesi nin anlatıldığı yapımda yer alacak.

Netflix’in Türk dizisinin yapımcılığını 03 Medya üstleniyor. Dizinin senaryosunu Behzat Ç dizisi ile tanıdığımız Mehmet Erdem Ezel Suskunlar gibi başarılı projelerde yer almış olan Pınar Bulut ile birlikte kalemi alacak

Netflix de yer alacak olan ilk orjinal Türk dizisi 2018 yılında vizyona girecek ve tüm dünyada eş zamanlı olarak yayınlanacak.

 

Çağatay Ulusoy’un Instagram açılaması

cagatay-ulusoyun-netflixin-ilk-turk-dizisinde-oynayacak-partneri-cagatay-ulusoy-2

Çağatay daha önce Instagram’da yaptığı açıklamada bu dizide yer alacağını sevenleri ile paylaşmış ve şunları söylemişti;

 

“Heyecanlı mı sizle paylaşmak ve Bir konuya açıklık getirmek istediğim için bu videoyu çekiyorum Evet duyduklarınız doğru 2018 yılında çok farklı ve çok güzel bir projeyle netflix de olacağız görüşmek üzere”

 

ÇAĞATAY ULUSOYUN NETFLİX DİZİSİNİN KONUSU NE OLACAK ?

 

Dizi ile ilgili ilk gelen bilgiler dizinin konusunun özel güçlere sahip olduğunu keşfeden bir genç adamın odağında olduğunu e İstanbul’u yok etmek isteyen kötü güçlerin karşısında şehri ve Tüm insanlığı korumak amacıyla sahip olduğu güçleri kullanmayı öğrenmesi konu alınmakta.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.