ULUSLARARASI BESTSELLER DUYGULARIN RENGİ

Reklam

Renkler farklı olsa da duygular hep aynıdır. Farklı renkteki elleri birleştiği bu romanda yer alan kadınları unutamayacaksınız.

Yakında aynı isimle vizyona girecek olan The Help (Duyguların Rengi) filmine ilham veren roman, Uluslararası Bestseller olmayı başarmış bir eser.

Kathryn Stockett imzasını taşıyan Duyguların Rengi, Pegasus Yayınlarından çıktı. Yazar Kathryn Stockett’in Avrupa ve Amerika’yı saran romanı Duyguların Kitabı yayın yılı 2012 olmasına rağmen Çok Satanlar Listesinde yer edinmiş durumda.

Kaybolmuş ve adaletsiz bir dünya… Mississippi, Jackson; 1962. Siyah kadınlara, beyaz çocukların bakımında güvenilen ancak gümüşleri parlatma konusunda güvenilmeyen bir dönem.

Skeeter, Aibleen ve Minny… Kimse arkadaş olacaklarına inanmazdı. Her biri başka bir gerçeğin peşindeydi. Ve bir araya geldiklerinde anlatılacak sıra dışı bir hikayeleri oldu.

On yedinci beyaz çocuğunu büyüten ve kendi oğlunun trajik ölümünün neden olduğu yaraları iyileştirmeye çalışan Aibleen, aşçılıktaki başarısı da en az dilinin sivriliği kadar dillerden düşmeyen Minny ve üniversiteden dönüp onu büyüten biricik hizmetçisinin neden evlerinden ayrıldığını anlamaya çalışan Bayan Skeeter.

Duyguların Rengi, acıların, acıları alaya almanın, değişimin ve umudun sonsuz zamanda yankılanacak evrensel hikayesidir.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.