Burçin Terzioğlu’nun Yıpranmış Saçları Manşet Oldu

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de dolaşırken görüntülenen Türk televizyonlarının tanınmış isimlerinden oyuncu Burçin Terzioğlu ciddi biçimde yıpranmış saçları ile Medya manşetlerini süslüyor…

 

Türk televizyonlarının 30 yıldır tanıdığı kadın oyuncu Burçin Terzioğlu Uzun zaman sonra saçları ile medyanın dikkatini çekti.

burcin-terzioglunun-yipranmis-saclari-sac-modelligi-yapmisti

Burçin Terazioğlu Eskiden Saç Modelliği Yapmıştı

Çok değil bundan daha birkaç yıl önce birçok farklı reklamda boy gösteren Burçin Terzioğlu daha önce bir şampuan markası reklamlarında da rol alarak saç modelliği yapmıştı.

Türk televizyonlarınd yaklaşık olarak 30 yıldır Mahallenin Muhtarları Yasemince Çiçek Taksi Kadın İsterse Melekler Adası Aliye fırtına Ezel Merhamet ve en sonda büyük beğeni toplayan Poyraz Karayel gibi dizilerinde canlandırdığı karakterlerle ve topladığı oyunculuğu konusundaki beğen ilerle hayatımızda olan oyuncu Burçin Karayel uzun zamandır gözlerden uzaktı…

 

BURÇİN ETİLERDE SEVGİLİSİ İLE GÖRÜNTÜLENDİ ,SAÇLARI DİKKAT ÇEKTİ

burcin-terzioglunun-yipranmis-saclari-etilerde-sevgilisiyle

Birkaç gün önce erkek arkadaşı İlker Kaleli ile birlikte Etiler’de görüntülenen 1980 doğumlu oyuncunun ciddi biçimde yıpranmış saçları dikkat çekti.

 

Saçlarının neden bu durumda olduğu ile ilgili herhangi bir bilgi sahibi olmazken bizim tahminimizce boya veyahutta hatalı düzleştirme form verme uygulaması nedeniyle saçlarının yanlış olabileceği şeklinde.

Sevgili Burçin’e geçmiş olsun diyoruz ve kısa zamanda o muhteşem saçlarının sağlığına yeniden kavuşmasını diliyoruz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLATIN.

Mutlu günler diliyoruz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.