BURÇİN TERZİOĞLU’NUN AYRILIK SONRASI AÇIKLAMASI

Türkiyenin 2 ünlü dizi oyuncusu olan Burçin Terzioplu ile İlker Kaleli yaklaşık 4 yıl önce birlikteliklerini açıklamış ve bu birliktelik magazin medyasının sürekli olarak ilişki ieriğini gündeme getrime çabası ile medya sayfalarını ve sosyal medya kanallarını meşgul etmişti. Bu birliktelik geçtiğimz günlerde sona erdi ve magazin medyası ,sosyal medya birliktelikte olduğu gibi ayrılıkla da yakından ikgilenmeye ve ayrıntıları öğrenme çabası içerisine girmişti…

 

Ayrılık Sonrası beklenen açıklamayı Burçin Terzioğlu Yaptı

Poyraz Karayel adlı dizi ile ekran karşısında birlikte gördüğümüz ve 2014 yılında ilişki yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz günlerde ayrılıklarını açıklayan Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli’nin bu açıklaması ardından Burçin Terzioğlu ilişki hakkında ilk açıklamada bulundu…

 

Burçin Terzioğlu Beklenen açıklamayı beklendiği gibi yaptı

burcin-terzioglunun-ilker-kaleli-ayriligi-sonrasi-aciklamasi-2

Ayrılık konusunda ” Neden ayrıldınız” sorularına Magazin muhabirlerine beklenen açıklamayı yaptı : “Herkes biliyor zaten ayrıldığımızı. Birlikteyken de konuşmuyordum. Ayrılınca da konuşmuyorum”  cevabını verdi.

 

Sosyal Medya bunu cevap olarak kabul etti

Burçin Terzioğlunun bu cevabı tüm magazin medyası kanallarında bir cevap olarak yansıtıldı ve en çok aranan Internet konularından biri haline geldi.

 

Medya İnsanlara Saygı Duymuyor

Öncelikle Burçin Terzioğlu na ve İlker Kaleli ye hayırlı olsun diyoruz ve Burçin’i bu güzel saygı dolu cevabı için tebrik ediyoruz.

Biten ilişkisine saygılı olan Burçin Terzioğlunun bu cevabından bile haber çıkartmaya çalışan Magazin medyasını da bu garip çabası için Garip karşıladığımızı belirtmek istiyoruz.

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN

Mutlu günler dileriz

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.