Yuvarlak ve Sıkı Brezilya Poposu Sahibi Olmak için Ne Yapmalı

Popo her kadının en önde gelen estetik unsurlarından biridir. Özellikle seksiliği ifade eden ve her kadının sahip olmak isteyeceği kadın poposu tiplerinden biri de brezilyalı kadınların yuvarlak sıkı ve dik popolarıdır.

Bugün sizler için hazırladığımız bu yazıda Brezilya poposu diyetini sizlerle paylaşmak istiyoruz

 

YUVARLAK VE SIKI BREZİLYA POPOSUNA SAHİP OLMANIN TEMEL İPUÇLARI

Eğer kalçanızı şekle sokmak istiyorsanız, doğru yeme alışkanlıklarına sahip olmalısınız. Bugün Sihirli Kadın sitesinde hep hayal ettiğiniz kalkık- yuvarlak , kusursuz popoya sahip olmanıza yardımcı olacak değerli ipuçlarını paylaşıyoruz…

Poponuzu güzelleştirebilmek gıdaları aşağıdaki gibi kullanmanız gerekmektedir.

Unutmamanız gereken en önemli nokta kalçanızı egzersiz yapmadan büyük yapmak mümkün fakat her büyük kalça güzel değildir. Hem toparlak hem büyük hem de güzel bir brezilya kalçasına sahip olmak istiyorsanız bu 2 aşamayı takip etmeniz gerekiyor:

a. Popo Güzelleştirme egzersizi,

b. Egzersiz sonrası doğru beslenme.

Egzersizden sonra, kalçalar güzelleşme ve yeniden yapılanma döngüsüne girer ve poponuzun istediğiniz şekilde büyümesini sağlamak için doğru tür ve miktarda gıdaları seçmeniz esastır.

Bu basit kuralı unutmayın: Kilonuzu arttırmak istiyorsanız daha fazla yemelisiniz. Sadece poponuzu güzel şekilde büyütmek ve güzelleştirmek isterseniz, düzenli miktarlarda doğru şeyleri doğru şekilde yemelisiniz.

Her şeyin fazlasının kötü olduğunu hatırlayın, bu nedenle sebeple sağlık sorunlarına yol açmamak için proteini veya karbonhidratları aşırı tüketmeyin.

Günlük olarak genel tavsiye en azından bir adet meyve yemenizdir, ancak bizim günlük tavsiyemiz günde 3 ila 5 arasında meyve tüketmenizdir.

İşte poponuzu artırmanıza yardımcı olan gıdalar ve bum-dostu egzersizler…

 

  • BREZİLYA POPOSU İÇİN TÜKETİLMESİ GEREKEN PROTEİNLER
brezilya-poposu-için-ne-yemeli-2-proteinler

Halihazırda köklü bir egzersiz rutininiz varsa, egzersiz sonrasında protein sıvıları kullanabilirsiniz.

Eğer doğal olarak protein almak istiyorsanız ki bizim önerimiz kesinlikle doğal olarak protein almanız. Balık ( Orkinos ) , yumurta, hindi, tavuk, Tilapia, bakliyat, süzme peynir, yağsız kırmızı et tüketmelisiniz Bakliyatlar ve ızgara olarak tüketeceğiniz balıklar (kesinlikle kızarmamış olmalı) iyi proteinlerin doğal kaynaklarıdır…

 

  • BREZİLYA POPOSU İÇİN TÜKETİLMESİ GEREKEN KARBONHİDRATLAR
brezilya-poposu-için-ne-yemeli-3-karbonhidratlar

Beyaz ekmek ve makarna türevlerini hayatınızdan çıkartmalısınız. Beyaz un ile yapılan bu tür hamur ürünleri gereğinden fazla karbonhidrat yüklenmenize ve vücudunuzun diğer kısımlarının da kilo almasına sebep olacaktır ayrıca sğlığınız açısından beyaz un ile üretilen bu ürünler zararlıdır.

Kepekli veya tahıllı alternatifleri tercih edin. İyi bir kas yapısını korumanıza yardımcı olan karbonhidratlar; kahverengi pirinç, Quinoa bitkisi, yulaf, tahıl gevreği, tatlı patates ve kuskus’dur…

 

  • BREZİLYA POPOSU İÇİN TÜKETİLMESİ GEREKEN YAĞLAR
brezilya-poposu-için-ne-yemeli-4-yaglar

Kötü yağların aksine, işlenmemiş iyi yağlar insanların vücudu için ihtiyacı olan besinlerdir. Ayrıca hayal ettiğiniz vücuda sahip olmanıza ve  hatta kilo vermenize yardımcı olurlar.

Sağlıklı yağların önde gelenleri; sızma zeytinyağı, balık yağı, badem, ceviz ve fıstık ezmesidir. Tabi bu ezmelerin şeker ilavesiz olanlarını tercih etmelisiniz…

 

  • BREZİLYA POPOSU İÇİN TÜKETİLMESİ GEREKEN SEBZELER
brezilya-poposu-için-ne-yemeli-5-sebze

Sebzeler bu diyet için çok önemli bir yer teşkil etmekte.

Fazla yağ ile tüketmemek kaydıyla; Brokoli, ıspanak, lahana ve diğer yeşil sebzeler gibi antioksidanlar açısından zengin sebzelerdir. Haşlayarak tüketirseniz bu sebzelerin hepsini istediğiniz kadar yiyebilirsiniz…

 

  • BREZİLYA POPOSU İÇİN  YAPILMASI GEREKEN EGZERSİZLER
brezilya-poposu-için-ne-yemeli-6-egzersiz

Egzersiz olmadan sonuçları göremeyeceğinizi ve hatta kilo verebileceğinizi unutmayın. Egzersiz rutininiz, Squats, kalça-bridges ve lunges gibi egzersizleri içermelidir.

Muhteşem brezilya poposu için önerdiğimiz egzersizler için HEMEN TIKLAYIN  ( eğer açılmıyorsa yandaki linki kopyalayıp brovser çubuğuna yapıştırın ve enter a basın;  https://www.sihirlikadin.com/muhtesem-popo-icin-3-egzersiz/ )

Sağlıklı günler dilerim

Bu sayfada arananlar:

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.