Miray Daner Bir litre gözyaşı dizisinde başrol oynayacak…

En son Vatanım Sensin adlı Türkiye’de büyük beğeniyle izlenen dizide rol alan Miray Daner yeni başlayacak olan bir litre gözyaşı adlı dizide ilk defa başrol oynayacak…

 

Reklam

Bir litre gözyaşı yeni sezonda yayına başlıyor

bir-litre-gozyasi-dizisinin-basrolu-miray-daner-oldu-genc-yasta-oyunculuk-yapti

Bir Japon draması olan “Ichi rittoru no namida” adlı dizinin Türk uyarlaması olarak yeni sezonda başlayacak olan bir litre gözyaşı adlı dizinin yapımını MF yapım üstlenmete.

Dizide rol alacak oyuncular ile ilgili görüşmeleri Kapalı kapılar ardında gizlice yapan yapım şirketinin oyuncular ile ilgili ilk anlaşmayı Miray Daner ile gerçekleştirdiği belirtiliyor….

 

Bir Litre Gözyaşının oyuncu görüşmeleri devam ediyor

Dizide rol alacak diğer oyuncular ile ilgili Ekin Koç ve Mert Yazıcıoğlu ile görüşmelerin yapıldığı belirtilirken henüz bu isimler ve diğer oyuncular ile ilgili bir anlaşmaya var alıp var olmadığı konusunda bilgi mevcut değil…

 

Miray Daner kim?

bir-litre-gozyasi-dizisinin-basrolu-miray-daner-oldu-miray-daner-kimdir

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 19 haşındaki başarılı oyuncu, Miray Daner henüz Küçük yaşlarda iken dizilerde rol almaya başladı.

Ilk rol aldığı dizilerden biri 2009 yılında televizyonlarda sıkça gördüğümüz Bez Bebek adlı diziydi. Bez bebeğin ardından Papatyam adlı dizide Gonca adlı karaktere can verdi.

2015 yılında televizyonlarda yine büyük beğeni toplayan dizilerden biri olan Medcezir adlı dizide Beren karakteri ile beğeni toplamaya başladı.

Son olarak yaz başında final yapan Vatanım Sensin isminde rol alan ve dizinin başrol oyuncusu Halit Ergenç’in kızlarından birini canlandıran Miray Daner bu dizideki performansı ile büyük beğeni topladı.

Miraya başarılar diliyoruz.

DİĞER ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Mutlu günler dileriz

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.