ikizler burcu elde etmenin yollari

Bir İkizleri Etkilemek için 7 Harika Kural

Kadın ya da erkek İkizler burcu birini etkilemeye çalıştığınızda ve neredeyse her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüzde, muhtemelen ikizlerin diğer tarafını hesaba katmıyorsunuz demektir! Bir ikizleri etkilemenin yollarını öğrenmek başlangıçta kolay değildir çünkü bu burçtakilerin iki farklı özellikleri vardır. Birbiriniz ters düşen bu özelikleri bilmek, ikizler burcunu tanımak için oldukça önemlidir. İkizler burcu, oldukça dışa dönük, her türlü yeniliği öğrenmeye hevesli olanların burcudur. Kendilerini dinleyecek birilerinin olmasını isterler. Bir ikizleri etkilemenin yollarını öğrenmeye hazır mısınız? İşte size hayati ipuçları;

İkizler Burcunu etkilemenin yolları (Kadın&Erkek)

 1. Ortak Bir Hobi Bulun
  İkizler, ortak bir ilgi alanları olmadığı sürece, öyle bir arkadaşlığa balıklama atlayacak kişiler değillerdir. Hoşlandığınız İkizler tenis oynamaktan mı hoşlanıyor? Siz de tenis oynamayı seviyor musunuz? Bu ikizleri etkilemeye tenisten konu açarak başlamaya ne dersiniz? İkinizin birbirinize ne kadar benzediğinizi göstermenin en etkili yollarından biridir bu.
 2. Farklı İki Yönleri Olduğunu Unutmayın
  İkizler burcunun farklı düşüncüleri olabildiğinden bahsettiğimizi hatırlarsanız. Her ikizler burcuna sahip bireyin bu farklı iki yönünün olduğunun aklınızdan çıkarmamalısınız. Bir yönlerinin biraz çılgın, bir yönlerinin ise daha gerçekçi olduğunu bilmelisiniz ve bu iki yöne de çekici görünmelisiniz.
 3. Sınırlarınızı Bilin
  Sınırlar, ikizler için oldukça önemlidir bu yüzden, hoşlandığınız ikizlerin sınırlarının neler olduğunu bilmenizde yarar var. Nereye kadar gidebileceğinize ve nerede durmanız gerektiğinize dikkat etmelisiniz. Bu sınırları keşfetmeniz biraz zor olabilir fakat bir kere keşfettiniz mi, bu sınırlardan şaşmayın. Sınırları sık sık ihlal ettiğinizde zor durumda kalacağınızı unutmayın.
 4. Zeki Olun Fakat Şov Yapmayın
  Bir ikizlerin sabrını taşıran en önemli şeylerden biri, zekasıyla onu alt etmeye çalışan kişilerdir. Hazırcevap ve şaka yapmayı seven insanlardır. Fakat, sürekli zekasıyla övünen birine pek tahammül edemezler. Kesinlikle zeki gözükmeye çalışın ama asla karşınızdaki ikizlerden üstün gözükmeye çalışmayın. Bununla eğlenmeyi bilin!
 5. Her Şeyi Biliyor Gibi Davranmayın
  İkizler, ayrıca her şeyi bilen tiplerden de nefret ederler. Sürekli her şeyi bildiğini dile getiren kişilerden hoşlanmazlar ve sürekli kendisinin haklı olduğunu düşünen kişilere karşı kendi fikirlerini savunmaktan nefret ederler. Onunla konuşabilecekleri birilerini ararlar, sürekli ona kendilerini anlatan birilerini değil.
 6. İyi Bir Dinleyici Olun
  Dinleme becerileriniz, bir ikizleri etkilemeye çalıştığınızda tahmin ettiğinizden çok daha fazla önemli. Onu her şeyiyle anlayacak birilerini isterler. Onunla arada bir konuşan diğer her zaman karşınızdaki büyüleyici ikizleri dinlemeli ve size ne söylemeye çalıştığına önem vermelisiniz.
 7. Fikrinizi Ne Zaman Söylediğinize Dikkat Edin
  Son olarak, konuşup fikrinizi söyleyeceğiniz doğru zamanı bulduğunuzdan emin olun. İkizlerin iki yönü, onun ne zaman modunda olduğunu belirleyen özelliğidir. Her iki taraftan da kötü günündeyse, her şey hakkında fikrinizi belirtmeseniz iyi olur. Bunun yerine, ne söyleyeceğinizi unutmayın ve bunu başka bir zamana erteleyin.

İkizler, her zaman diğer burçlarla arası bozuk olanıdır ama bu, onu etkilemeniz için bir yol olmadığı anlamına gelmez. Detaylara takılmayın. Peki siz ikizler burcu birinden hoşlandınız mı? sorusuna cevap verebilir ve aşağıya yorum yapabilirsiniz.

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.