NİLİ' E YARDIM ÇAĞRISI

Nil’e Siz de Yardım edin

Bir çok yardıma ihtiyacı olan insan olduğunu biliyoruz. Bugün sizler ile paylaşmak istediğimiz konu ise henüz 2 yaşına girmemiş bir çocuğun anne ve babasının yardım çağrısı…

 

Nil 2 Buçuk Yaşına girmeden Tedavi olmalı

Nil henüz 2,5  yaşına girmemiş ve 2 Buçuk yaşına geldiğinde ABD de kendisinin iyileşmesini sağlayacak olan ilacı kullanamayacak. Dolayısı ile bu yardım çağrısı biraz acil.

Nil’in Hastalığı SMA-2 hastalığına sahip ve hastalığın tedavisi için 2 adet tedavi mevcut bunlardan biri Amerika menşeli gen tedavisi. Bu tedavi kök hücrelere etki ederek tedavi ediyor ve ilaç dünyanın en pahalı ilacı. İlacın ve tedavi masrafı ailenin karşılayabileceği boyutun çok üzerinde. Bu sebeple aile Nil’e iyileşmesi için bağış toplayabilmek için farklı bir bağış sayfası açmış durumda .

Nil’in Bağış sayfasında Ünlü Sanatçılar, Sporcular ,tasarımcılar tarafından Nil2 e bağışlanan sanat eserleri, formalar ve bir çok farklı şey mezat usulü satılmakta . Eğer doğrudan bütçenize uygun küçük bağışlar  yapmak isterseniz lütfen aile ile iletişime geçin. Belki 2 Tişört yada çantanız eksik olur ama bir çocuğun hayatını değiştirebilirsiniz

 

Sosyal Medya Hesaplarınız’dan Yayın, gücünüzce yardım edin

Halihazırda Korona Virüs nedeni ile bir çoğumuzun maddi zorluklar içerisinde olabileceğini biliyoruz. Fakat Nil’in adına ailesi tarafından açılmış olan sayfasını paylaşarak ona yardım edebilecek durumda olanların ulaşmasını sağlamanız mümkün.

 

Lütfen Sayfayı inceleyin, paylaşın ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşın ve arkadaşlarınızında paylaşmasını isteyin

https://www.savingnil.com/

lütfen paylaşın dünya güzeli küçük Nil imizin tedavi olabilmek için sadce bir kaç ayı kaldı.

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.