Bebekler İçin Yüzme Kursu

Reklam

Bebek yüzme kursu Aquababies programı ile artık bebekler yürümeden önce yüzmeyi öğreniyor.

20 yıldır dünya çapında faaliyet gösteren ve on binden fazla ailenin, bebeklerinin yüzme becerilerini geliştirmek için tercih ettiği Aquababies, Mövenpick Hotel Istanbul‘un sağlık kulübünde düzenlenen programlarıyla artık İstanbul’lu ebeveynlere de hizmet veriyor.

Bebeğinizin gelecekte alacağı yüzme derslerinin tabanını oluşturan programda, bebeklere yüzme öğretilirken, ebeveynlere de, bebeklerinin sudan korkmaması ve suyun üstünde ve altında kendini rahat hissetmesi için uygulayabilecekleri püf noktalar gösteriliyor.

Bebeklerin suyun altında nefeslerini tutma refleksi kullanıp, kendilerini güvende hissetmelerini amaçlayan, ebeveyn ve bebek arasındaki bağı pekiştirip havuzda keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Aquababies programı, 7 Mayıs 2012’den itibaren 27 Haziran 2012’ye kadar her Pazartesi günü, 0 – 12 ay grubu için 10.00 – 10.30 saatleri arasında ve 1 – 3,5 yaş için 10.45-11.15 saatleri arasında Mövenpick Hotel Istanbul’un sağlık kulübünde gerçekleşiyor. 30 dakikalık beş aşamadan oluşan programlarla bebeğiniz her hafta farklı bir beceri kazanıyor; gücü, dayanıklılığı ve özgüveni gelişiyor.

Siz de bebeğinizin suyla ilk tanışmasında ona eğlenceli bir deneyim yaşatmak için www.aquababies-tr.com adresinden detaylı bilgi alabilir veya 0532 641 28 32 numaralı telefondan Ayşe Natalie Akcan’a kayıt yaptırabilirsiniz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.