Azra Akın’ın Kainat Güzeli Seçildiğinde Giydiği Elbise Hadi Yarışması Sorusu İpucu

Hadi isimli bir mobil operatör aplikasyon yarışmasının sorusu internet aramalarında en üste yükseldi. Hadi isimli yarışma internet uygulaması mobil cihaza yüklenerek oynan , canlı yayında bir moderatör eşliğinde sorulan sorunun kullanıcıların verilen zamanda cevaplamasını hedefleyen ve verilen doğrru cevapların sonucunda adım adım finale yükselen kullanıcıların sonunda para kazandığı bir internet oyunu…

Bugün (19 Şubat 2019 Salı ) saat 11.30 da sorulacak olan Hadi yarışması sorularından biri olan  soruda Azra akın’ın 2002 yılında 1. olarak dünya güzeli seçildiği yarışmada giydiği kostüm ile ilgili ipucu verildi.

Azra akının 2002 yılında dünya güzeli seçildiği güzellik yarışmasında giydiği kıyafet ile ilgili detaylar ise şöyle…

 

Reklam

Azra Akının Dünya güzeli olduğu yarışmada giydiği Kıyafeti Cemil ipekçi Dikti

azra-akinin-dunya-guzeli-secildiginde-giydigi-elbise-2

2002 yılında Dünya güzeli Seçilen Azranın üzerine giydiği kıyafet ile ilgili tüm detayları ve o zaman yaşananları anlatan ünlü modacı Cemil İpekçi o gün ve kıyafet ile ilgili gelişmeleri karıldığı bir televizyon programında açıkladı..

 

Cemil İpekçinin Azra Akın ‘ın güzellik yarışması için diktiği kostüm ile ilgili açıklamaları

“Azra bana geldi, çok güzel bir kızdı. ‘Bana ne dikeceksiniz?’ dedi. Ama o kadar saygılı düzgün bir kız ki anlatamam. ‘Pazen dikeceğim sana’ dedim. Dünya Güzeli seçildiği gece giydiği kostümdeki işlemeleri tek tek elimle yaptım. Elbisenin üzerinde plastikler var, onları tek tek kestim. Bir de çizme yaptım, kostümüyle aynı tarz.

O gece 100 jüri vardı, 100’ü de çizmeye tam not vermiş. Elbise ile Azra çok bütünleşti. Azra’nın elbisesini 3 haftada hazırladım. Beni dikişten çok kulağındaki takı oyaladı. Çünkü onu tek tek kestim, o zaman 1.5 liraya almıştım o plastikleri.

Bu elbisenin maliyeti 12.5 lira kumaş desek, boncukları, plastikleri falan hepsi 20 lira tutmuştu. Bu kostüm ‘en iyi kostüm’ ve ‘en iyi tasarım’ ödülünü aldı.

Azra da bana gıkını bile çıkarmadı. Çok önemli bir gece sonuçta. Ben o pazeni diktikçe Azra mutlu oldu ve hak ettiği birinciliği aldı. O kostüm Azra’da şu an, saklıyor.”

şeklinde açıklamada bulundu…

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Reklam

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN

Mutlu günler dileriz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.