AYAKLARLA KARAKTER FALI NEDİR

AYAK VE KARAKTER

Ayaklarımız, kişiliğimiz hakkında düşündüğümüzden  çok daha fazlasını söylüyor olabilir mi ? Evet olabilir .Kadın sitesi kişisel gelişim bölümünde ” Ayaklar ve karakterimiz ” yazımızı sizinle paylaşıyoruz…

 

Karakterin Ayak İzleri

ayak-ve-karakter-1

Biz kadınlar burç yorumları kahve falları Tarot falı gibi bir çok dış faktör ile günümüzün nasıl olduğunu merak ederken. El Falı yüz falı gibi yöntemlerle  karakterimiz konusunda bilgi sahibi olmaya çalışırız. Sanki karakterimizi biz bilmiyormuşuz da dışarıdan birinin fiziksel özelliklerimize bakıp söylemesi ile öğreniyormuşuz gibi.

İşin aslı öyle değildir. Bu arzu aslında içimizde hissettiğimiz bir cılız ama güçlü duyguya destek arar kadın kalbi hatta aslında erkek kalbi de.İşte bu arayışa cevap verebilmesi açısından sizlere yine olumlu güce sahip yeni bir karakter analizi falı sunuyoruz; “ Ayak Falı “.

Aslında bu bir fal değil. Kişilerin antik gen haritaları ile çıkartılmış bir temel karakter analizi olarak görebilirsiniz.

Sizlerle bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış ayak ile karakter analizini paylaşıyoruz.

 

  1. Mısırlı ayak
ayak-ve-karakter-1-misirli-ayagi

Büyükten küçüğe doğru tüm ayak parmakları doğrudan bir çizgi oluşturur ve her parmak bir önceki parmaktan daha küçüktür. Bu şekilde ayaklara sahip olan insanlar diğer insanlara nazaran daha gizemli insanlar olurlar, genelde yalnız olmaktan mutlu olurlar ve genelde ruhsal anlamda diğer insanlara nazaran daha hassastırlar ve bunalım ihtimalleri diğerlerine göre daha yüksektir.

 

  1. Romalı ayak
ayak-ve-karakter-2-romali-ayagi

En yaygın olan ayak biçimi budur. Bu ayak şeklinde ayağın 3 büyük parmağı neredeyse eşit uzunluktadır, 4.parmak diğerlerinden daha kısa küçük parmak 4. Parmaktan Romalı şeklinde ayakları olan insanların genelde çok sevenleri vardır ve çok dost canlısı insanlardır. Antik çağın karizmatik halk figürlerinde böyle bir form diğerlerinden daha yaygındı, BUuyüzden adına Romalı ayak şekli olarak yerleşti.

 

  1. Köylü ayağı
ayak-ve-karakter-3-koylu-ayagi

Köylü ayak parmağına sahip olan kişilerin ayak parmakları neredeyse birbirlerine eşit hizada görünür. Bütün parmakların uzunluğu eşit olduğundan ayak köşeli görüntüye sahiptir. Bu şekilde  ayakları olan insanlar sakin, uyumlu ve pratiktir. Makul yaklaşımları olan insanlardır. Abartılı insanlar değillerdir. Sözlerini tutarlar  dolayısı ile güvenilir insanlardır.

 

  1. Yunan ayağı
ayak-ve-karakter-4-yunanli-ayagi

İkinci parmak tüm diğer parmaklardan daha uzundur. Bu ayak tipinin sahipleri genellikle sanat ve spor konularına diğer insanlara nazaran  daha yatkındır ve ruhsal olarak çok duygusaldır, Liderlik eğilimleri çok fazladır. Genellikle atletlerde yaygın biçimde görülür.

 

  1. Hareket etmeyen küçük parmak
ayak-ve-karakter-5-sabit-kucukparmak

Eğer ayak serçe parmağınızı elinizin yardımı olmadan hareket ettiremiyorsanız bu tip ayak şekline sahipsiniz demektir. Bu ayak tipindeki insanlar sakin ve  ölçülü insanlardır bu sebepten dolayı göründükleri gibi olmaları dolayısı ile öngörülebilir bir hayata sahiptir. Soğukkanlı, tutucu ve işkolik yapıya sahiptirler. .

 

  1. Hareket edebilen küçük parmak
ayak-ve-karakter-6-bagimsiz-kucukparmak

Neredeyse diğer parmakların tümünden daha fazla hareket edebilmesi bu ayak tipinin en öne çıkan özelliğidir. Bu özelliği ile bir önceki ayak türünün tam tam tersidir. Bu yasak tipine sahip olan insanlar yapı olarak diğer insanlar için biraz yorucu tiplerdir. Bunun sebebi, maceraperest ve sürekli değişim arayışında olmalarıdır. Genellikle yerleşik hayat onları mutlu etmez. Çılgın veya sıra dışı şeyler yapmayı teklif ederseniz, onları hemen hareketlendirebilirsiniz.

 

  1. Çok kısa bir küçük ayak parmağı
ayak-ve-karakter-7-cokkisa-kucukparmak

Ayak parmaklarının sahipleri genelde toplum geneline meydan okumaya meyillidirler. Anarşist yapıları sebebi ile her şeyi kendi tarzında yapmayı tercih eder.

 

  1. Üçüncü parmak dışa dönük
ayak-ve-karakter-8-disadonuk-ortaparmak

Yapı itibari ile ayak orta parmakları dışa dönüktür. Böyle ayakları olan insanlar her şeyi önceden planlamayı tercih ederler. Plansızlıktan ve sürprizlerden rahatsız olurlar. Çok planlı ve her durumda her şeyi kontrol altında tutma eğilimleri vardır.

 

  1. İkinci ve üçüncü ayak parmağı arasındaki boşluk
ayak-ve-karakter-9-ayrık-ortaparmak

Bu tip ayağın sahipleri, mantığı duygudan tamamen ayırırlar. Mükemmel diplomatlar, analistler ve yatırımcılar yapıyorlar.

10 . 2 Ayak Faklı Şekildeyse 

Bu ayak şekillerinden 1 den fazlasına sahipseniz iki karakterin karma özelliklerine sahip olurken 3 den fazla ayak tipine sahipseniz Bilim sizi çözemez ! 🙂

KİŞİSEL GELİŞİM KONUSUNDA DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN BURAYI ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI DA SAKIN UNUTMAYIN 😉 .HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Güzel Günler Dilerim

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.