Avukat parasını ödeyen Hukuksal koruma sigortası

Avukatlık ücretleri ve dava giderleri fazla mı geliyor? Hakkınızı arayacaksınız ama ne avukata ne de mahkemelere vereceğiniz paraya sahip değilsiniz. Peki ne olacak? Dava açamayacak mısınız? Haklıyken sırf yeterli paranız yok diye haklarınızdan vaz mı geçeceksiniz?

Artık hayır ! Çünkü bu yüklü masraf kalemlerini kim ödeyecek diye artık tereddüt yaşamanıza gerek yok. Hukuksal Koruma sigortası tüm bu giderleri sizin için ödüyor…

Önce yaklaşık bir yıllık beşyüz lira gibi düşük pirim ödeyerek bir hukuksal koruma sigortası yaptırıyorsunuz, poliçeniz kapsamında olan dava ve hukuki anlaşmazlıklarda gidiyorsunuz bir avukatın kapısını çalıyorsunuz ve hukuksal koruma sigortası kartını gösteriyorsunuz, yardım istiyorsunuz.

Avukat, baroların resmi avukatlık ücreti tarifelerinde yazan ücretle işi üstlenmeyi kabul ederse, sigorta şirketi ile iletişime geçiyor ve bundan sonra ne mahkeme harcı ne de avukatın ücretini siz ödemiyorsunuz. Bunları sigortanız ödüyor…

Kadına şiddetten mi şikayetçisiniz, eşinizle hukuki problemleriniz mi var, boşanma davası mı açmak istiyorsunuz, kira ile ilgili sorunlarınız mı var, banka sizden fazla kredi faizi mi talep ediyor, tüketici haklarına mı başvuracaksınız… İşte çözümü :

Artık avukatı nereden bulacağım, dava açmak için, hukuki danışmanlık almak için dünya kadar masraf yapacak bütçem yok deme hakkınız da yok… Bundan güzel bir olanak var mı hakkını arayan bilinçli bir toplum için hukuksal koruma sigortası size yardımcı olacak. Kapsamlı bilgiler için: https://sigorta.hukuki.net sayfalarını incelemenizi, bookmark etmenizi (yer imlerine ekle) tavsiye ediyoruz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.