“AŞK KALBİ TEMİZLER”

Konya’da tek başına, “kendini” yaşayabilme özgürlüğüne erişmiş, kimisine göre “kafayı sıyırmış”… Çok sevmiş, terk edilmiş ama hiç ah etmemiş. Aşk kalbi temizler demiş Sultan Özcan, kalbini aşkıyla o kadar temizlemiş ki terkedildiği halde kin tutmamış.

Kırmızı renge olan düşkünlüğünün ise daha derin bir hikayesi var. Sadece kendi sevdiği için değil, ayrıldığı eşinin giymesini istediği renk olması, kendinden gittiği halde hala kırmızıdan başka renk giymemesi, sevdasına ne kadar sadakatle bağlı olduğunu gösteriyor.

İlk izlediğimde “ne derdi vardı ?” acaba diye izledim. Bu takıntının nedenini merak ederek  izlediğimde aslında hikaye bu kadar dar çerçeve de olmadığını anladım. İtiraf etmeliyim ki ilk izlediğimde farklı etkilendim. Bir yandan acıma duygusuyla, terkedilen yalnız bir kadın için gözlerim dolarken  bir yandan  söylediği sözlerde tam bir bilgelik aktığını fark ettim. Aşk hakkında  söylediği cümleler yüreğimi büyüttü…

Reklam

Bazı insanların Sultan Özcan ‘a  yaklaşımları alaycı ve kırma eğilimi taşıyabilir ama gelin görün ki kendinden çok emin duruş sergiliyor hayatında. Bir çoğumuzun içine hapsettiği ama kimin ne dediğine göre şekillenen isteklerimizi, heveslerimizi, hayallerimizi bir başka hayatlarda özgürce yaşanıldığını görünce ne hissettiğimizi dönüp bir içimize soralım. Cevabı Sultan Özcan çok güzel veriyor. Ben kendi adıma yüreğimi büyüten çok güzel cümleler aldım. Belki içinizden birilerine aş olur.

 

AŞK VE İLİŞKİLER KONUSUNDA DİĞER YAZILARIMIZI OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Sevgiyle ve aşkla kalın…

Reklam
Zep

    Benzer yazılar

    Bir cevap yazın

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.