Cara Delevingne , Ashley Benson ile  nişanlandı, Haberi Magazin haberlerinin zirvesinde

Hemcinsi olan Ashley Benson ile birlikteliğini kameralar önünde yaşayarak Cinsel kimliğini saklamayan ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne’in ASlhley ile nişanlandığı  iddia edildi.

People Dergisinin Nişanlandılar Haberi Bİr kaç saatte Magazin Dünyasının Zirvesine Yerleşti

ashley-benson-ile-cara-delevingne-nisanlandi-haberi-en-ust-sirada-2

Dünyanın en büyük Magazin dergilerinden biri olarak kabul edilen Amerika’nın People dergisinin verdiği habere göre, Pretty Little Liars dizisinin 29 yaşındaki yıldızı Benson  ile 26 yaşındaki Cara Delevingne ile  nişanlandığını yazdı.
Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Cara Delevingne’in, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Ashley Benson ile görüntülenmekten hiç çekinmedi.

Fransa’da Tatil Yaptılar

ashley-benson-ile-cara-delevingne-nisanlandi-haberi-en-ust-sirada-3

Geçtiğimiz ay da ilişkilerinin 1. yıl dönümünü kutlayan Model ve oyuncu Cara Delevingne ile sevgilisi Ashley Benson hafta sonu Fransa’nın Saint Tropez şehrinde tatil yaparken görüntülendi.

People dergisinin iddiasına göre, şu an Fransa’nın Saint Tropez şehrinde tatil yapan çiftin parmaklarında yüzüklerin olması bu iddiaları güçlendiriyor.

Eşcinsel İlişki ile ilgili daha önce Konuşmuştu

ashley-benson-ile-cara-delevingne-nisanlandi-haberi-en-ust-sirada-4

Geçen ay ilişkilerinin 1. yılını gözler önünde kutlayan ve daha önce Verdiği bir röportajda Eşcinsel (Gay) olması ile ilgili açıklama yapan Ünlü Model ve oyuncu Cara Delevingne :

“Küçükken ‘gay’ sözcüğünü bir hakaret olarak kullanırdım. Hemen her arkadaşım bunu yapardı. Eşcinsel olduğumu keşfettikten sonra ailem bana çok destek oldu. Ne kadar aşık olduğum belli, insanlar bana ‘Sen gay’sin’ dediklerinde, bu kulağa harika geliyor. Hepimiz berrak ve akışkanız, değişiriz, büyürüz”

şeklinde açıklama yapmıştı.

DİĞER ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Duygularını bu şekilde açık yaşayabilen çifte mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.