Asena Atalay direk dansı başka bir boşanma davasında konu olmuş

Asena Atalay ile Caner Erkin’in boşanma davasında kanıt olarak sunulan direk dansı başka bir boşanma davasında örnek olarak gösterildi.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile evliliğini bitiren Asena Atalay’ın boşanma davasında gündeme gelen pole dance diğer bir adıyla direk dansı olayı farklı bir boşanma davasında örnek olarak gösterildi..

 

Reklam

 

Bildiğimiz gibi direk dansı Amerika menşeili olan cinsel içerikli bir dans olup günümüzde egzersiz yöntemi olarak da kullanılan bir direk etrafında yapılan dans türüdür. Pole Dance yaygın olarak kadınlar tarafından yapılırken erkek dansçıların yaptığı şovlar da mevcuttur.

Farklı bir boşanma davasında Asena Atalay’ın direk dansı emsali

2013 yılında evlenen bir çift Bu yıl geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı aldı ve mahkemeye başvuruyor.

2017 yılında bir çocukları olan çift bir süredir ayrı yaşamakta. Güzellik uzmanı olan kadın E.Ö. eşinin annesi ve babasının eşi askerde iken aralarını bozduğunu iddia ederken iş adamı olan B.Ö. Aslında evlenmek istemediğini ve eşinin ailesinin tehditlerinden korktuğu için evlilik yaptığını belirtiyor…

 

Konunun Caner Erkin ile Asena Atalay arasındaki konuya bağlandığı nokta ise aslında haber değeri bile taşımayan bir cümle.

Iş adamı olan B.Ö. karısı E.Ö. ye bir tartışma sırasında “millet ne ilişkiler yaşıyor Asena Erkin bile direk dansı yapıyor ev temizliği yapmayı kadınlık sayıyorsun” dediği öne sürülüyor…

 

Reklam

Kısaca Aslında 3 sayfa haberi değeri bile olmayan bu haberin içerisinde geçen Daha doğrusu öne sürülen bir iddia içerisinde Caner Erkin ve Asena Atalay direk dansı konusu magazin konularının önde gelen olmasın da yeterli oluyor.

Bu arada boşanma istemeyen kadın çocukları için alınan nafakanın arttırılması talebinde bulunmuş.

Mutlu günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.