Annem Filmi 20 Eylül 2019 Cuma Günü Sinemalarda

Hafta sonu Ne izlesem diye düşünenler için Annem Filmi hem konusu hem de oyuncuları ile çok cazip bir seçenek gibi görünüyor.

Reklam

Türk sineması ve dizilerinin beğendiği kadın oyunculardan biri olan Tiyatrocu Sumru Yavrucuk , Özge Gürel ve Tecrübeli oyuncu Tuna Orhan’ın paylaştığı ve bir çok deneyimli oyuncunun yer aldığı “Annem” Filmi cuma (20 Eylül 2019) gibi sinemalarda izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Annem Filminin Konusu

annem-filmi-sinemalarda-2

Annem Filmi konusu geneli itibari ile kadınların okumasının zorluklarını ele alıyor.

Filmde gerek ailevi gerekse çevresel olarak zorluk yaşayan bir kadının kızı için yakın çevresi ve dış dünya ile verdiği içsel ve dışsal zorlu mücadele ele alınıyor.

Kızı Ayşe’yi ( Özge Gürel )  okutan ve üniversiteye girmesi için büyük mücadele veren Nazlı ( Sumru Yavrucuk) bu amacına ulaşıyor.Bu süreçte annesinin sosyal durumundan utanan ve bu durumla ilgili yaşadıklarını anlatan hikaye toplumsal sorgulamalar içeriyor.

Kızı üniversiteyi kazanarak bir şekilde şehir dışına çıkan ve eğitimini tamamladıktan sonra annesinin yanına köyüne geri dönen Ayşe ile Nazlı arasında ve çevrelerinde geçen olayları ele alan film hem toplumsal sorunlara hem de kültürel problemlere vurgu yaparak Annenin fedakarlıklarını ve kız çocukların hayattaki yerini sorguluyor.

Anne Sinema Filmi Künyesi 

Annem Filminin Türü :Dram

Yönetmen : Mustafa Kotan 

Annem Filmi Oyuncu Kadrosu:

Reklam

Nazlı ( Anne ) : Sumru Yavrucuk ,

Ayşe ( Kız )    : Özge Gürel

Tuna Orhan   

Sercan Badur

Itır Esen

Fatma Toptaş

Fulya Özcan

Zuhal Acar

Film Sürsi :110 Dk ( 1 saat 50 Dakika ) 

Annem Film Fragmanı

Annem Teaser

 

Güzel Günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.