Angelina Jolie, Brad Pitt ile Evlendikten sonra Aldığı Soyadını Değiştirdi

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen oyuncu Angelina Jolie ile yine dünyanın en yakışıklı oyuncularından biri olarak kabul edilen Brad Pitt evliliği resmi olarak sona ereceği kesinleşti…

 

Rüya Evlilik Sona Erdi

angelina-jolie-pitt-soyadini-resmen-degistirdi-2

Bradd Pitt ile Angelina Jolie evliliği ilk günden beri magazin dünyasının anlattığı ve hayranlarının ağzının suyunu akıtan bir evlilikti. 2016 yılında bu evliliğin biteceği konusundaki söylentiler boşanma davası ile gerçeğe bürünürken ha barıştılar ha barışacaklar söylentileri de aynen evliliklerindeki kadar dikkat çekiciydi.

 

Resmi kanallardan gelen son haber ise çiftin hayranlarını çok üzmüşe benziyor. Habere göre Anjelina Jolie Resmi olarak Pitt soyadını kimliğinden sildirdi ve yine kızlık soyadı olan Jolie Soyadını aldı. Bu haber çiftin boşanmasının kesinleştiği yönündeki haberleri güçlendirdi.

 

Sosyal sorumluluk projelerindeki aktivist görüntüsü ve evlat edindiği çocuklar ile sürekli olarak tüm dünyada taktir kazanan ANjelina Jolie’nin 6 çocuğunun ise soyadlarının yine Pitt olarak kalacağı söyleniyor.

 

Çocuklar Angelinada kaldı

angelina-jolie-pitt-soyadini-resmen-degistirdi-3-cocuklari

Boşanmadan sonra Los Angeles’da satın aldığı evinde 6 çocuğu olan ; 10 yaşındaki ikizleri Vivienne ve Knox , 12 yaşındaki Shiloh  , 13 yaşındaki Zahara,14 yaşındaki Pax ve 17 yaşındaki Maddox iun anneleri ile  birlikte yaşadığı  ve Angelina Jolie’nin çocukların soyadlarını değiştirmediği ve çocukların halen eski eşi Prad Pitt in soyadını taşıdığı belirtiliyor.

Haber İnternet dünyası haberleri arasında en üst sıralarda yerini aldı.

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Mutlu günler dileriz

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.