Alişan, Mahsun Kırmızıgül’e Savaş Açtı

Uzun süredir ekranlarda.  ve magazin dünyasından uzak olan Şarkıcı Alişan geçen gün İstanbulun güzel semtlerinden Nişantaşında oğlu Burak ile görüntülendi. Kendisine soru soran magazin habercilerine Mahsun Kırmızıgül ile ilgili adeta savaş açan sözler sarf enden ALişan , tabiri Caiz ise Savaş açtı…

Reklam

 

Alişan Mahsun Kırmızgül’e neden Küs

alisan-mahsun-kirmizigule-savas-acti-2

Nişantaşın’da görüntülenen Alişan yeni bir şarkı için arayış içinde olduğunu söyledir.

Magazincilerin, “Neden Mahsun Kırmızıgül ile aranızda böyle bir kırgınlık oldu?” şeklinde sorusuna Alişan : “Ben nedenlerini geçmişte çok anlattım. Hiçbir zaman ağabey-kardeşliğimiz olmadı. Eğer müziğe dönerse kendisine katkısı olur” şeklinde sözler söyledir .

 

ALİŞANDAN MAHSUN KIRMIZIGÜLE SERT SÖZLER

Alişan daha önce verdiği röportajlarda , Mahsun Kırmızıgül ile neden küs olduğunu şu sözlerle anlatmıştı:

” Mahsun Kırmızıgül Babama saygısızlık yaptı. Mahsun Kırmızıgül daha önceki senelerde bizim evimize girip çıkan birisiydi . Çok yakın bir arkadaşımızın ortak arkadaşımızın düğününde karşılaştık. Ben yanına gittim bana böyle çok soğuk bir ‘merhaba’ dedi. Sonra babam yanına gitti. Bacak bacak üstüne atıp babamın suratına bile bakmadan bir ‘Merhaba’ dedi. Yani benim kafamdan aşağı kaynar sular döküldü.” şeklinde röportaj vermişti Alişan….

 

Magazincilerin : “Mahsun Kırmızıgül müzik hayatına geri dönüyormuş, bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?” şeklinde sorusuna başlangıçta cevap vermek istemeyen Alişan,  bir süre sonra bu soru ile ilgili resmen Mahsun Kırmızıgül’e savaş açan açıklamalar yaptı.

“Ben o beyefendi ile ilgili konuşmak istemiyorum. Kendisini çok sevmediğim için hiçbir şey söylemeyeyim

“Mahsun çok döndüğü için her yere dönebilir. Yarın sinemaya, diğer gün başka yere… Baktı döndüğü yerde para yok, her yere dönebilir” Şeklinde verdiği röpotajla bugünlerde yeni filmi vizyona giren Mahsun Kırmızıgül’e bir nevi savaş açtı.

DİĞER ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Güzel Günler dileriz

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.