Aile Arasında Filmi Kapalı Gişe

Avrupa Yakası dizisi ile tanımaya başladığımız Gülse Birsel kahkahalarla dolu aile arasında filmi ile büyük beğeni topluyor.

Hayatın olumsuz etkilerinden uzaklaşmak ve en azından bir iki saat kahkaha atmak isteyenlere aile arasında filmine giderek kendilerine iyilik yapmalarını öneriyoruz.

 

Reklam

Aile arasında filminin kadrosu çok güçlü

aile-arasinda-kapali-gise-kadro-cok-buyuk

Gülse Birsel’in yazdığı ve aynı zamanda oynadığı aile arasında komedi filminin oyuncu kadrosu birçok farklı rolde izlediğimiz çok güçlü isimlerden oluşuyor.Filmin kadrosunda Erdal Özyağcılar Engin Günaydın Demet Evgar Devrim Yakut Ayta Sözeri Rıza Akın ve senaryosunu yazan Gülse Birsel gibi güçlü isimler yer almakta.

 

Aile arasında Film Fragmanı;

 

Seyirci galasına büyük ilgi.

1 Aralık Cuma Dün gerçekleştirilen filmin seyirci galasında seyircilerin kahkahaya boğulması ve büyük beğeni göstermesi Gülse Birsel ve tüm oyuncuları çok mutlu etti.

Seyirciler tarafından Gülse Birsel ile selfie yapma isteği Gülse ye selfie videosu çektirdi.

Reklam

Seyircilerden büyük çoğunluğunun Gülse Birsel ile selfie çekme taleplerinin sonucunda Gülse Buna çözüm olarak Bence toplu selfie videosu çektireyim ve Instagram’da paylaşayım Böylelikle herkes çıkmış olur ve herkes de fotoğraf çektirmiş olurum diyerek tüm seyirciler ile birlikte Instagram selfie videosu çekti ve yanıtladı.

Oyuncular Gala sonrası açıklama yaptı

aile-arasinda-kapali-gise-oyuncularin-aciklamalari

Gülse Birsel ;

“Şimdiye kadar canlandırdığım en Antipatik karakterdi”

Filmin Adana da geröekkeştirilen ilk gösteriminden sonra basın mensupları ile bir araya gelen ve basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gülse Birsel filmin çekimlerinin bir kısmını Adana’da gerçekleştirdik. Adana’da çekim yaptığımız süre tüm filmi çekimi boyunca en mutlu günlerimiz de biz Adana’yı da adanalıları da çok seviyoruz burada bulunmak bizim için çok büyük bir keyifti şimdiye kadar canlandırdığım en Antipatik olan karakteri canlandırdım. Umarım seyirciler karakteri hiç sevmezler ama çok eğlenirler. Dedi
Engin Günaydın yaptığı açıklamada ” Ben Adana seyircisini biraz tanıyorum ve çok severim Adana’da yaptığım gösterilerin her zaman çok sıcak geçmişti buraya gelirken çok rahattım canlı sempatik ve neşeli bir seyircisi var Adananın o yüzden burada olduğum için çok mutluyum” dedi.

Demet Evgar yaptığı açıklamada daha önce gerçekleşen ve katıldığım festivallerde turnesinde olduğum tiyatrolardan dolayı Adana’nın seyircisinin çok sıcak ve bilinçli bir sivilce olduğunu biliyorum O yüzden çok mutluyum şeklinde açıklama yaptı.

Filmin en güçlü isimlerinden biri olan ve sinemadaki 50’inci yılına giren Erdal Özyağcılar verdiği beyanatta” Adana’da olmak güzel hikayenin içinde de zaten Adanalı bir aile var o ailenin babası olan Haşmet karakterini Ben oynuyorum yani hemşehri olarak Adana’dayım” dedi.

Devrim Yakut hem tiyatro seyircisi olarak hem de festivallerinden dolayı Adana sevgisi Çok bilinçli ve çok sıcak bir seyirciler O yüzden çok heyecanlı ve mutluyuz şeklinde açıklama yaptı

Derya Karadaş Adana’ya daha önce bir tiyatro oyununun turnesi için gelmiştim ondan sonra bu filmin çekimi için geldik filmi burada tamamlamış olmak hepimizi çok mutlu eden bir durum burada Adana izleyicisiyle filmi izleyecek olmak hepimizi çok heyecanlandırıyor Ben filmde Leyla karakterini canlandırıyorum Leyla karakteri olmadık durumlarda fikirlerini paylaşarak gülünecek duruma düşen bir karakter dedi.

Filmin dikkat çeken oyuncularından Ayta Sözeri ben Adana’ya daha önce çok geldim Her anlamda dünya üzerindeki En bereketli topraklardan biri Adana Ben de filmde illaki kan bağı ile aile olmaz dedirten Behiye canlandırıyorum Bir bakıma da çobanların ne yapılması gerektiğine karar verebiliyor muyum veremiyor muyum onu seyircilere bırakıyorum ifadesini kullandı.

KAPALI GİŞE

Ayrıca Dün Beyazıt Öztürk ün sunduğu Beyaz şov a katılan ekip eğlenceli görüntüler verdi ve izleyicilerin büyük ilgisini topladı. Şu ana kada gelen bilgiler filmin önümüzdeki seanslarında tüm biletlerin satıldığı öğrenildi

Hafta sonu kahkahalı bir kaç saat geçirebilmeniz için bu filmi listenize yazabilirsiniz tabi özellikle yakın zamanda gitmek isteyenlerin gişelerden ziyade internetten biletlerini önceden almalarını tavsiye ediyoruz.

 

Mutlu günler

Benzer yazılar

Bir yorum var: “Aile Arasında Kapalı Gişe

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.